Rezultate te kerkimit per termin: +Polict

Meta: total 46 / total_found 46 / time 0.000 / keyword[0] polict / docs[0] 46 / hits[0] 59 /
Krkojuni falje fmijve
  • 2016-04-05

Krkojuni falje fmijve

Nga Zef Brozi Sa her vrapoj n nj nga parqe te shumta t qytetit ku banoj ktu n Amerik,ndrsa kaloj pran kndeve t lojrave pr fmij, knde t cilt ndodhen n zona t ndryshme t parkut, ndaloj pr disa minuta tek nj fush sportipr t par lojn e futbollit t ekipeve t ndryshme t fmijve dhe t rinjve. Disa metra

Jeta e një polici të vrarë në Maqedoni “kushton 70 mijë euro”!
  • 2015-05-12

Jeta e një polici të vrarë në Maqedoni “kushton 70 mijë euro”!

Pjesëtarët e policisë në Maqedoni janë të shokuar pas informatave se Qeveria ka vendosur që çdo polici të vrarë, familjes së tij ti japë 70 mijë euro si dëmshpërblim për jetën e humbur, bën të ditur Zhur

E tmerrshme, një polic i Maqedonisë “kushton 70 mijë euro”
  • 2015-05-12

E tmerrshme, një polic i Maqedonisë “kushton 70 mijë euro”

Pjesëtarët e policisë në Maqedoni janë të shokuar pas informatave se Qeveria ka vendosur që çdo polici të vrarë, familjes së tij ti japë 70 mijë euro si dëmshpërblim për jetën e humbur, bën të ditur Zhur

No Pic available
  • 2010-08-31

Sllovaki, masakër në mes të qytetit 7 të vdekur dhe 15 të plagosur

Tragjedia Mendohet se agresori ka qen i dehur dhe i droguar, ndrsa motivet e ksaj masakre nuk dihen ende Nj burr rreth moshs 50 vje dhe me profesion ish-polic ka hapur zjarr me automatik n qendr t qytetit dhe m pas sht vetvrar, pasi kishte zhdukur edhe nj familje t tr. Mendohet se agresori ka qen i

Shkodër, vritet në krye të detyrës polici rrugor
  • 2010-08-30

Shkodër, vritet në krye të detyrës polici rrugor

Dyshohet pr prit, ende asnj t ndaluar. Policia dyshon se efektivi sht qlluar nga dy persona Vritet n krye t detyrs nj polic i qarkullimit n Drejtorin e Policis s Qarkut Shkodr. Ndrkoh, sipas grupit hetimor, mendohet se kan qen dy persona ata q qlluan mbi efektivin, por deri mbrmjen e djeshme nuk ka

No Pic available
  • 2010-08-30

Policët: Financa abuzon me paratë tona

Sipas uniformave blu, shefat dhe drejtort u mohojn parat pr prfitime personale Halli pr dietat dhe ort suplementare kaq polict t mos kursejn as shefat e financave t do strukture policie. Ata shpjegojn se shpesh her drejtor apo shefa sektorsh t financave kthehen n nj “penges” pr t dhn par

No Pic available
  • 2010-08-27

Manjani akuzon Ramën: Fushatë elektorale me taksat

Manjani: Abuziv, vendimi për taksën e parkimit. Policët bashkiakë presin të bëhet shkelja për të vënë gjobën Bashkia e Tirans po shton taksat pr kryeqytetasit q t siguroj t ardhura pr vitin e ri elektoral. Akuzat jannga antari i Asambles Kombtare t Partis Soci