Rezultate te kerkimit per termin: +Polic

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.879Z

Pranga dy polic

• Dy polic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Militantt vrasin 16 polic afgan

Militantt taleban kan sulmuar dje disa postblloqe n veri dhe jug t Afganistanit, duke vrar me kt rast 16 polic afgan, kan njoftuar sot zyrtart. Autoritetet njoftuan se tet polic jan vrar, pas sulmit t ndrmarr nga militantt kundr nj postblloku t policis n provincn veriore Baghlan. Pothuajse n t njj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.200Z

I arrestuar 40 herë, bëhet polic

Një belg i arrestuar për rreth 40 herë nga policia për krime të ndryshme, ka mundur të kalojë barrikadat dhe të bëhet polic, duke marrë edhe çelësat e të gjitha dyerve në një rajon policie, por në fund u zbulua. Një gabim i madh që i ka kushtuar reputacionin komisariatit të n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.711Z

Raporti polic-banorë, shumë larg standardeve perëndimore

Pa shërbimet mbështetëse, Shqipëria ka 1 polic për 571 banorë Reformat e njëpasnjëshme duket se kanë dëmtuar policinë shqiptare, jo vetëm në luftën kundër krimit, por edhe në arenën ndërkombëtare. Sinjali vjen nga specialistë të saj, të cilët tregojnë se për shkak të këtyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.494Z

VIDEO/ Një polic që iu bindet qytetarëve

Zakonisht policët e qarkullimit rrugor janë agresivë kur të ndalojnë në rrugë. Por, nuk ndodh gjithmonë kështu. Ky polic p.sh, kur qytetari nuk pranon ti tregojë dokumentat, largohet pa bërë asnjë veprim.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.480Z

Policët po flisnin shqip!

Në mesin e mbi 5 mijë policëve serbë, prezentë në ndeshjen mes Serbisë e Shqipërisë, kishte edhe policë me prejardhje nga Kosova. Madje, ata edhe po flisnin shqip me dhjetëra shqiptarë që ishin prezentë në stadiumin e Partiza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.306Z

Princi Williams: Doja te behesha polic

I ka ecur me mire se c’endrronte kur ishte adoleshent. Princi Williams, 26 vjec, ne nje interviste per BBC-ne ka pohuar se deshironte te behej polic kur ishte i vogel. Deklarata e tij eshte bere ne emisionin per femije “Newsround” kur po i fliste nje vajze 10 vjecare te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama