Rezultate te kerkimit per termin: +Policanin

Total: 12
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.534Z

Disiplina kryqezon Policanin

Policani eshte ndeshkuar, pas masave me te fundit te Komisionit te Disiplines ne FSHF. Nje jave me pare Disiplina, perjashtoi per dy vjet nga aktiviteti, pas dhunes se ushtruar ndaj gjyqtareve, klubet e Terbunit dhe te Butrintit. Kete radhe ne qender te problemeve ka qene ekipi i Policanit. Klubi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.457Z

Bozho ne gare per Saranden

brbrLideri i opozites Lulzim Basha ka zyrtarizuar Kreshnik Bozhon si kandidat per Bashkine e Sarandes Ish-drejtori i Aluiznit per Tiranen Bozho synon ti riktheje opozites bashkine qe e humbi ne 2011 br Nderkaq Partia Demokratike ka zyrtarizuar edhe kandidatin per Gramshin qe eshte Kodhel ala Dibren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.559Z

Flash nga fushata elektorale

Çaush Qato është kandidati i Partisë Republikane për Bashkinë e Policanit, që mbështetet edhe nga partitë e tjera të koalicionit Aleanca për Qytetarin. Në prezantimin e tij, Fatmir Mediu foli për nevojën për për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.262Z

"S'e bej Policanin si Gerdeci"

POLICAN- Pas tragjedise se Gerdecit, eshte qyteti i Policanit qe rrezikohet nga nje sasi lendesh plasese, trasheguar nga ish-Uzina e Armeve. Ndersa pritej qe ne kete uzine te niste puna per demontimin e municioneve, ekspertet amerikane te "DTRA" (Departamenti te Trajtimeve te Rasteve te Armatimeve),

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.390Z

  Meraku i kënaqur me fitoren

POJANI – Fitorja në Përmet ishte befasuese për Pojanin. Trajneri Trifon Meraku u shpreh i kënaqur me fitoren, pasi skuadra e tij tani la në vendin e fundit Policanin në Grupin e Jugut të Kategorisë së Dytë.   MALIQI – Maliqarët humbën në transfertë me Vlorën, por trajneri A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.730Z

Berat, shkaterrohet ura

Ura e Pronovikut qe lidh Policanin me Corovoden eshte shembur disa dite me pare ndersa punetoret kane qene duke punuar per perforcimin dhe zgjerimin e saj. Ura eshte shembur ne nje pjese te mire te shpatulles se saj duke u bere rrugen te pakalueshme. Eshte dashur nderhyrja e Drejtorise s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.147Z

Uji, trefishohet sasia e klorit

Rreziku i epidemive nga ndotja e ujit ka vene ne alarm Ministrine e Shendetesise, e cila ka dhene urdher per trefishimin e sasise se klorit ne depot e ujit nga Ndermarrjet e Ujesjellesit. Nderkohe, nje tjeter keshille e dhene nga ky institucion eshte edhe zierja e tij, ne raste kur dyshohet per ndot

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama