Rezultate te kerkimit per termin: +Polici +Shteti

Meta: total 1000 / total_found 2321 / time 0.004 / keyword[0] polici / docs[0] 30375 / hits[0] 41437 / keyword[1] shteti / docs[1] 74343 / hits[1] 108137 /
Protesta/ Një burrë shteti rri në fron, Rama replika në FB: Ska pyll pa derra!
  • 2019-03-16

Protesta/ Një burrë shteti rri në fron, Rama replika në FB: Ska pyll pa derra!

Protestën e sotme të opozitës, e cila u mbyll pas 4 orëve dhe disa rrethimeve të zyrës së tij, Kryeministri Edi Rama e ndoqi nga qyteti i Beratit, ku zhvilloi takime me operatorët turistikë dhe mori pjesë në aktivitete të ndryshme. Shefi i qeverisë ia mori edhe një kënge polifonike ba

U braktis pasi mori 7 plumba në krye të detyrës, rikthehet në punë polici (Video)
  • 2019-03-01

U braktis pasi mori 7 plumba në krye të detyrës, rikthehet në punë polici (Video)

Në emisionin e datës 23 janar, Top Story i kushtoi një dokumentar të posaçëm heronjve të Policisë së Shtetit, atyre që dhanë jetën në krye të detyrës. Mes historive të trajtuara ishte edhe masakra e Visokës në Mallakastër, ku 3 punonjës policie u vranë dhe një i katërt u plag

PARADOKSI I NJË MBROJTJEJE TË PAAUTORIZUAR.!
  • 2019-02-18

PARADOKSI I NJË MBROJTJEJE TË PAAUTORIZUAR.!

Dritan Dajti Nga Ilir ÇUMANI Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda, i kishte dhënë Dritan Dajtit dënimin me burgim të përjetshëm. Në të njëjtën kohë, ajo kishte pranuar edhe kërkesën e tij për gjykim të shkurtuar, duke i dhënë shansin për të kryer vetëm 25 vjet burg për vrasj

Përndjekja e studentes nga efektivi i FNSH-së, policia hesht
  • 2019-02-12

Përndjekja e studentes nga efektivi i FNSH-së, policia hesht

Policia e Shteti tenton me çdo kusht po përpiqet që të fshehë ngjarjet, por siç duket nuk po ia del dot. Një ditë më parë, patrulla Shqiponja, ka arrestuar kolegun e tyre te repartit të FNSH-së për përndjekjen e një studenteje dhe ndaj tij nuk është dhënë asnjë informacion. Ndonw

Histori tmerri nga shteti fqinj, prej muajsh jetonte me të ëmën e vdekur
  • 2019-02-12

Histori tmerri nga shteti fqinj, prej muajsh jetonte me të ëmën e vdekur

Shtetasi italian Mauro Culzoni, 53 vjeç, banues nw  Reggio Emiliaprej muajsh jetonte me nënë e tij të vdekur në të njëjtën banesë.  Madje ai e kishte vendosur kufomën në shtrat dhe vdekjen nuk kishte raportuar në polici që ti merrte pensionin. Gjatë kësaj kohe kishte kaluar në depr

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, PD: Polici ishte komisioner i PS në zgjedhje
  • 2019-02-11

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, PD: Polici ishte komisioner i PS në zgjedhje

Në një kohë kur tronditja nga skandali i përdhunimit në Kavajë, ku u abuzua për 4 muaj me një vajzë 13-vjeçare mbetet ende prezente në opinion publik, fenomeni është përsëritur sërish, por këtë herë fatmirësisht me pasoja më të lehta. Ngjarja e denoncuar sot ka ndodhur në Shko

Shteti në këmbë, grabitësi i Tepelenës luan kukafshehthi me RENEA-n prej
  • 2019-01-30

Shteti në këmbë, grabitësi i Tepelenës luan kukafshehthi me RENEA-n prej

Prej rreth 72 orësh një 25-vjeçar që grabiti me kallashnikov në dorë një bankë të nivelit të dytë në Tepelenë, ka ngritur në këmbë Policinë e Shtetit, e cila ka dështuar ta arrestojë pavarësisht se e lokalizoi pasditen e djeshme në fshatin Mamaj. Kristo Ruçi duket se po luan ku