Rezultate te kerkimit per termin: +Polici

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.280Z

Durres, plagoset polici

Eshte plagosur me arme zjarri polici Vlash Ashiku, 27 vjec ne qytetin e Durresit. Ngjarja ka ndodhur dje rreth ores 18.00 ne nje lokal ne plazhin e ketij qyteti. Polici 27 vjeçar nga Dibra, Ashiku, kishte ardhur ne Durres per te takuar mikun e tij Sehad Muda. Ndersa ndodheshin ne lokal jane konfron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.619Z

Rama: Vetëm një polici

Tiranë - Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama në një takim me ish punonjës të policisë ka prezantuar para tyre kapitullin e Programit të PS për këtë sektor. Gjatë fjalës së tij Rama u përqendrua në sigurinë kombëtare, duke sqaruar së PS në qeverisje do të krijojë një strukt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.743Z

Vetëvritet polici në Korçë

Vetëvritet me pistoletën e shërbimit një polic i burgut të Korçës. Ilir Sadiku, mbi 40 vjeç është gjetur i vdekur pranë Sanatoriumit të qytetit të Korçës në rrethana ende të panjohura, raporton Ora News. Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.164Z

mendet polici vret 10 persona

Najrobi Kenia 7 nentor NOA - Nje oficer i policise ka vrare 10 persona ne disa lokale te ndryshme ne Kenia. Mediat nderkombetare njoftojne se polici ka qene ne nje moment depresioni dhe ka humbur krejtesisht kontrollin. Masakra ka ndodhur ne Siakago 150 km ne verilindje te kryeqytetit Najrobi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.941Z

Polici hero (VIDEO)

Të jesh punonjës policie nuk është e lehtë, duke qenë se ata përballen me pjesën më të rrezikshme të shoqërisë njerëzore. Kjo gjë mund të thuhet edhe për Dan Pascoe nga policia e Surrey, i cili është përplasur me makinë nga një hajdut, duke e rrëzuar përdhe atë. Por, pavarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.770Z

Polici dhe bebi

Një mbrëmje shefi fton për darkë një shokun dhe vartësin e tij polic. Pasi kaluan kohë bashkë duke ngrënë, pirë dhe biseduar, i thotë i zoti i shtëpisë mikut: -Ne jemi shumë ngushtë, a do të biesh sot të flesh me bebin në krevat të mirë, apo dëshiron të flesh vetëm në kuzhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.223Z

Suspendohet polici i dehur serb

 Polici i Kosovës, serbi B.P., ka shkaktuar aksident trafiku me veturën e tij zyrtare, të cilën e ngiste në gjendje të dehur. Kjo ka qenë arsyeja kryesore që Elmina Mahmuti, komandante rajonale e policisë në Gjilan, ta suspendojë policin p&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama