Rezultate te kerkimit per termin: +Policia

Meta: total 1000 / total_found 173059 / time 0.065 / keyword[0] policia / docs[0] 173059 / hits[0] 336372 /
Denohet me burg te perjetshem shqiptari qe vrau grekun pasi i hyri ne shtepi
  • 2016-10-20

Denohet me burg te perjetshem shqiptari qe vrau grekun pasi i hyri ne shtepi

Transmetuar me 18102016 - 2011 Foto Godina ku ndodhi ngjarjabr br Emigranti shqiptar Dritan Ziu i cili akuzohet se vrau me thike fqinjin grek pasi ky i fundit e sulmoi ate ne shtepi eshte denuar sot nga gjykata ne Rodos me burgim t

Mbante peng rumunen ne Itali pranga shqiptarit
  • 2016-10-20

Mbante peng rumunen ne Itali pranga shqiptarit

Dy shtetas shqiptare jane arrestuar dhe nje vajze rumune qe mbahej peng prej tyre eshte liruar nga policia italiane ne lokalitetin Muxhelo prane Firencesbr br Sipas raportimeve te mediave italiane vajza 18 vjece mbahej e mbyllur ne nje kasolle prej thuajse tre javesh Ne te njejten banese policia k

Kushtet cnjerezore ne burgun e Igumenices 4 shqiptare apel per ndihme
  • 2016-10-20

Kushtet cnjerezore ne burgun e Igumenices 4 shqiptare apel per ndihme

Kater shtetas shqiptare midis tyre nje nga Kosova po mbahen prej 53 ditesh ne rajonin e Policise se Igumenices ne Greqi pa dale ne gjyq Te ndaluar nga Policia greke ata kerkojne ndihmen e autoriteteve shqiptare per kushtet cnjerezore ne te cilat ndodhenbr br Kater te ndaluarit te cilet flene ne to

Aksident ne Korce humb jeten nje gardian burgu plagosen 4 te tjere
  • 2016-10-20

Aksident ne Korce humb jeten nje gardian burgu plagosen 4 te tjere

Korce 19 tetor 2016 NOAal- Nje aksident i rende me pasoje nje te vdekur dhe 4 te plagosur ka ndodhur gjate dites se sotme ne Korcebr br Ngjarja ka ndodhur ne rrugen nacionale Korce- Bilisht prane kryqezimit te fshatit Plase ku jane perplasur dy mjete perkatesisht me targa AA 251 EP veture dhe mjet

Aksident me pasoje vdekjen ne autostraden Tirane- Durres
  • 2016-10-20

Aksident me pasoje vdekjen ne autostraden Tirane- Durres

Tirane 19 tetor 2016 NOAal- Nje person ka gjetur vdekjen si pasoje e nje aksidenti ne autostraden Tirane- Durresbr br Nje makine ka perplasur nje kembesor ne afersi zones se Domjes teksa ky i fundit ka qene duke kaluar autostraden ne kembebr br Ngjarja ka ndodhur rreth ores 1430 ne zonen e Domje

Vajza rrembehet dhe mbahet peng per tre jave pranga dy shqiptareve
  • 2016-10-20

Vajza rrembehet dhe mbahet peng per tre jave pranga dy shqiptareve

Firence 19 tetor 2016 NOAal - Nje vajze me origjine rumune eshte rrembyer dhe mbajtur peng brenda nje vile per tre jave rresht ndersa ne pranga jane vene nga policia italiane dy shtetas shqiptarebr br Ngjarja ka ndodhur ne nje zone rurale te Mugello prane Firences ku vajza ishte mbyllur brenda nje

Itali dy shqiptare kapen ne lokal me valixhen e mbushur me droge
  • 2016-10-20

Itali dy shqiptare kapen ne lokal me valixhen e mbushur me droge

Ragusa 19 tetor 2016 NOAal- Dy shqiptare jane arrestuar nga policia e Scicli ne Ragusa te Italise te kapur me lende narkotikebr br Te arrestuarit jane Sali Kola nje shqiptar i moshes 20 vjecare dhe Rifat Xhihani 24 vjec Gjate nje operacioni antidroge te zhvilluar mbremjen e djeshme gjate kontrolli