Rezultate te kerkimit per termin: +Policia

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.785Z

Lavdërohet Policia

Nga Express më 14 shkurt 2011 në ora 10:00 Në kuadër të luftës kundër narkotikëve dhe zbatimit të strategjisë nacionale kundër krimit të organizuar, Policia e Kosovës vitin e kaluar ka arrestuar rreth 700 persona, si dhe ka konfiskuar mbi 360 kilogramë të substancave të ndryshme n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.495Z

Policia e Shtetit policia ime

Qeveria suedeze ka zgjedhur Beratin për të realizuar projektin “Policia e Shtetit, policia ime”. Për disa ditë me radhë oficerët e policisë së këtij Qarku kanë diskutuar me të rinjtë e gjimnazeve për disa tema t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.975Z

Policia vëzhgon

Për shkak të reshjeve të borës, policia ka përforcuar praninë e saj në të gjitha rrugët e Kosovës. Ajo ua ka kujtuar të gjithë ngasësve të automjeteve se përdorimi i pajisjeve dimërore është i obligueshëm deri më 15 mars. Policia nuk ka ndonjë shifër për numrin e aksidenteve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.683Z

Policia bie

• Policia bie n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.081Z

shkurte, policia

Durrës Italia dhuron motovedetën e 13-të të Rojës Bregdetare Roja Bregdetare Shqiptare do të ketë një motovedetë më shumë për operacionet e kërkim-shpëtimit në det. Kjo është anija e 13-të ushtarake italiane, që u dhurohet forcave tona detare, duke mbyllur një cikël që ka nisu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.557Z

FOTOT/ Policia rrethon Kryeministrinë

Policia ka nisur marrjen e masave të sigurisë, pak para fillimit të protestës së opozitës. Makinat e policisë kanë rrethuar Kryeministrinë, në pritje të fillimit të protestës. Policia ka parashikuar incidente të vogla, ndërsa nga opozita nuk ka shumë detaje se çfarë do të ndodh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.790Z

Zgjedhjet pergatitet policia

Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Hysni Burgaj, gjatë një takimi me drejtuesit e lartë të Policisë së Shtetit u shpreh se uniformat blu duhet të përmbushin qëllimin për zgjedhje të lira. “Dety

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama