Rezultate te kerkimit per termin: +Policin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.216Z

Serbi i dehur sulmon policinë

Në Leshak të Leposaviqit një person ka sulmuar policinë me datën 06.02. I dyshuari i përket nacionalitetit serb, kurse derisa kishte sulmuar policinë kishte qenë në gjendje të dehur. Nga ky rast njofton Policia e Kosovës se nuk ka pasur të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.254Z

I shpëtoi jetën, djali surprizon policin pas 19 vitesh

Christopher Jones u fut në Akademinë e Policisë Colombus dhe preku një oficer policie në shpatull. Që kur ishte 5 vjeç, Jones nuk e kishte harruar kurrë emrin e oficerit James Poole. Më mban mend? pyeti Jones oficerin Poole. Poole i dha dorën dhe e pa me kujdes Jones por nuk e njohu, megji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.326Z

Nis fushata “Njiheni policin tuaj”

“Njiheni policin tuaj”, është motoja e fushatës tremujore të organizuar nga Forumi për Iniciativa Qytetare (FIQ) në bashkëpunim me Policinë e Kosovës, transmeton RTK Kjo fushatë ka për qëllim që drejtpërsëdrejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.314Z

Fotolajm: Selfie me policin

Gjatë kohës kur pak metra më larg protestuesit po përlesheshin me policinë, një qytetarë gjeti kohë që të realizojë edhe një selfie me njërin nga policët i cili ishte në detyrë./Indeksonline/ SSSASS  AdPlatformZon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.451Z

Apeli konfirmon burgimin e përjetshëm për policin vrasës

Gjykata e Apelit në Maqedoni ka lënë në fuqi vendimin burgim të përjetshëm për policin vrasës që vrau dy të rinjtë shqiptarë në shkurt të 2012 në Gostivar. Apeli vendosi dënimin me burg të përjetshëm për policin Jakim Trifunovski, i cili kishtë bërë ankesën në këtë gjykat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.138Z

Godet policin do ti bllokonte makinen

Nuk eshte krejt normale ne keto dite ti bllokosh dikujt makinen. Ai edhe mund te godase ndonese je punonjes i policise. Keshtu ka ndodhur ne territorin e Durresit. Jo vetem nuk i eshte bindur urdhrit per shoqerimin e makines ne piken e bllokimit por edhe ka goditur policin. Ngjarja u regjistrua ne v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.535Z

Përmes barrikadave/ Protestuesja bie në dashuri me policin

Ndërsa Ukraina u mbërthye nga protestat dhe pasiguria politike, një protestuese e re ka rrëfyer se si ra në dashuri me oficerin e policisë që kishte përballë barrikadës në Kiev. Lidia Pankiv, 24 vjeç, tha se ajo ishte mes protestuesve kur u takua me oficerin e policisë, Andrei. Lidia

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama