Rezultate te kerkimit per termin: +Policis +Rrugore

Meta: total 1000 / total_found 6523 / time 0.008 / keyword[0] policis / docs[0] 137769 / hits[0] 304693 / keyword[1] rrugore / docs[1] 19082 / hits[1] 33995 /
Ndaluan grabitësin, shpërblehen policët heronj
  • 2019-04-03

Ndaluan grabitësin, shpërblehen policët heronj

Ndalimi i grabitësit të pronarit të një exchange, ka sjellë dhe shpërblimin për tre efektivët e policisë Rrugore. Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj takoi tre punonjësit e Policisë Rrugore, të cilët ndaluan dhe arrestuan në flagrancë grabitësin në Tiranë, në tentativën për t

Grabitja e kambistit te Barrikadat, rrëfehet skifteri: Xhoni i ra me levë dhe
  • 2019-04-01

Grabitja e kambistit te Barrikadat, rrëfehet skifteri: Xhoni i ra me levë dhe

Njëri nga tre autorët e grabitjes së 60 mijë dollarëve nga një kambistit në rrugën e Barrikadave ka rrëfyer në polici sesi u ndërtua skema e vjedhjes dhe të gjithë aktivitetin e bashkëpunëtorëve të tij. Bëhet fjalë për grabitjen e kambistit Agron Shira paraditen e së premtes 29

Skenë si në filma aksion, kush është polici 29-vjeçar që shtriu përtokë grabitësin
  • 2019-03-29

Skenë si në filma aksion, kush është polici 29-vjeçar që shtriu përtokë grabitësin

Në një skenë të denjë për filmat aksion, në më pak se një minutë, dy persona me skafandra në kokë dhe doreza në duar, grabitën 60 mijë dollarë në qendër të Tiranës, në ‘Rrugën e Barrikadave’. Një kambist, Agron Shira, ra pre e grabitësve që e përplasën fillim

Grabitja e parave në Tiranë, si e ndaloi polici-hero autorin (Foto)
  • 2019-03-29

Grabitja e parave në Tiranë, si e ndaloi polici-hero autorin (Foto)

Një grabitje e dhunshme u shënua mëngjesin e sotëm në kryeqytet, ku dy persona i grabitën një shumë të konsiderueshme parash, pronarit të një pike këmbimi valutor. Pronari i exchange, Agron Shima 60 vjeç, po lëvizte me motor, teksa dy persona e kanë ndjekur nga pas po me motor duke e

Shqipëri-Turqi, publikohen masat për sfidën e Loro Boriçit
  • 2019-03-21

Shqipëri-Turqi, publikohen masat për sfidën e Loro Boriçit

Policia e Shtetit ka shpallur këtë të enjte masat teknike dhe organizative, në bashkëpunim të ngushtë me Drejtorinë Vendore të Policisë së Shkodrës, për të garantuar rendin dhe sigurinë publike, para, gjatë dhe pas zhvillimit të ndeshjes mes përfaqësueseve të Shqipërisë dhe Tu

Policia përplaset me Prokurorinë: Mbylli hetimin për urrejtje etnike
  • 2019-03-13

Policia përplaset me Prokurorinë: Mbylli hetimin për urrejtje etnike

Policia e Shtetit dhe anti-terrori kanë nisur në Gjykatë përplasjen e brirëve me Prokurorinë, pas dyshimeve te policisë se është nxitur urrejtja etnike gjatë një ceremonie në rrethinat e Shkodrës që përkujtoi ushtaret serbo-malazeze të vrarë gjatë 1912-1913. Por pavarësisht gjetj

Pushteti i derbit, policia publikon masat para ndeshjes
  • 2019-03-01

Pushteti i derbit, policia publikon masat para ndeshjes

Në zbatim të ligjit Nr. 108/2014 Për Policinë e Shtetit, Ligjit Nr. 79/2017, për Sportet Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë, ka hartuar planin e masave për mbarëvajtjen e sigurisë dhe rendit gjatë zhvillimit të ndeshjes Tirana-Partizani e cila do të zhvillohet ditën e sotme, rreth or

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama