Rezultate te kerkimit per termin: +Policis +Sarand

Total: 533
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.312Z

Sarandë, prangoset oficeri i policisë, dyshohet për vjedhje

SARANDË- Një oficer i policisë së Sarandës është arrestuar sot për vjedhje. Dyshohet se, oficeri gjatë kontrollit të një mjeti në postobllok i ka vjedhur një sasi parash drejtuesit të makinës. Shërbimi i Kontrollit t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.669Z

Sarandë, eksploziv makinës së oficerit të policisë

SARANDË- Një ngjarje e rënë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Një sasi lënde plasëse i është vendosur makinës së shefit të policisë gjyqësore në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur la

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.270Z

Sarandë, kundërshtuan me dhunë patrullën e policisë, 3 të arrestuar 2 në kërkim

Policia e Sarandës ka arrestuar 3 persona pasi kanë kundërshtuar me dhunë patrullën e policisë. Mësohet se janë arrestuar në flagrancë Ermir Vejzati 29 vjeç, Paolo Tepelena 31 vjeç dhe Petrit Gjoka 60 vjeç, ndërsa janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.427Z

Sarandë, sekuestrohen 450 kg hashash

SARANDË- Policia e Sarandës sekuestron një sasi prej 450 kg hashash. Droga u zbulua gjatë aksionit të policisë kufitare dhe antidrogës në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në aksin rrugor Lukovë-Sarandë. Burime policore b&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.703Z

Sarandë, mori rryshfet, kapet në flagrancë doktori

SARANDË- Arrestohet në flagrancë mjeku, Jani Qirjaqi teksa po kryente një vizitë në spitalin e Sarandës ku dhe ushtron profesionin e tij. Burime të policisë së Sarandës bëjnë me dije se mjeku u kap në flagrancë mesditën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.173Z

Sekuestrohen 141 kg kanabis në Sarandë, arrestohen 3 persona

Policia e Sarandës sekuestron 141 kg kanabis, arreston 3 shtetas. Pas një operacioni në bashkëpunim me policinë greke, policia ka mundur të arrestojë shtetasit Lutfim Dalip Terpollari lindur në Skrapar dhe banues në Sarandë, Anarildo Diell Cengeli, l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.734Z

Sarandë, gjendet i vdekur 30 vjecari shkak mbidoza

SARANDË- Është gjendur i pajetë në apartamentin e tij në Sarandë Andrea Çuni, 30 vjeç, ku sipas policisë shkak i vdekjes ka qenë mbidoza. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme, kohë kur trupi i pajetë u gjend nga bashkëshortja.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama