Rezultate te kerkimit per termin: +Policis +Tepelen

Meta: total 1000 / total_found 2183 / time 0.005 / keyword[0] policis / docs[0] 137769 / hits[0] 304693 / keyword[1] tepelen / docs[1] 7015 / hits[1] 13025 /
No Pic available
  • 2019-04-11

Tepelenë/ Shefit të krimeve i digjet makina poshtë pallatit (EMRI)

Foto ilustruese Mbrëmjen e djeshme, makina tip Ford në pronësi të shefit të krimeve në Policinë e Tepelenës është djegur, teksa ka qenë e parkuar poshtë pallatit. Sipas policisë ngjarja dyshohet se ka ndodhur rreth orës 05:00, në lagjen 15 shtatori, ku edhe banon Gentjan Shehu. Në da

Furtunë në polici! Ardi Veliu shkarkon 14 shefa komisariatesh (EMRAT)
  • 2019-04-04

Furtunë në polici! Ardi Veliu shkarkon 14 shefa komisariatesh (EMRAT)

Një furtunë e vërtetë ka prekur Policinë e Shtetit, pasi drejtori Ardi Veliu ka firmosur ndryshimin e 20 shefave të komisariateve në rrethe dhe kryeqytet. Raportohet se ndryshime janë bërë në komisariatet Elbasan, Durrës, Fier, Dibër, Vlorë, Kuçovë, Peqin etj… Ndryshimet në Po

Oficeri fshin përgjimet për të mbrojtur prokurorin, i doli emri për ryshfet
  • 2019-03-11

Oficeri fshin përgjimet për të mbrojtur prokurorin, i doli emri për ryshfet

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës një tjetër skandal në drejtësi, ku një oficer i Policisë Gjyqësore ka fshirë me një të rënë të lapsit përgjimet, ku dilte emri i një prokurori se kishte marrë ryshfet. Në redaksinë e emisionit hulumtues u ankua sërish qytetarja Floresha K

Kishte thyer lejen e burgut, kapet pas 4 muajsh i dënuari
  • 2019-03-01

Kishte thyer lejen e burgut, kapet pas 4 muajsh i dënuari

Policia e Tiranës ka kapur një person, i cili rreth 4 muaj më parë ishtë arratisur nga burgu i Peqinit. Bëhet fjalë për shtetasin L. C., 35 vjeç, lindur në Tepelenë dhe banues në Tiranë, i cili kishte marrë leje, por nuk u kthye më. “Ky shtetas vuante dënimin në IEVP Peqin, pa

Si ndodhi krimi në Tepelenë, 40-vjeçari tregon pse e vrau shokun (Detaje)
  • 2019-02-22

Si ndodhi krimi në Tepelenë, 40-vjeçari tregon pse e vrau shokun (Detaje)

40-vjeçari Roland Milo ka pranuar në polici autorësinë e vrasjes së shokut të tij Sokol Rama, për shkak të prishjes së pazareve të drogës. Milo u arrestua një ditë më parë në Vaqarr të Tiranës, ku qëndronte i fshehur në banesën e motrës së tij e më pas u dërgua në Komisari

No Pic available
  • 2019-02-21

Vrau shokun e ngushtë, zbulohet vendi ku fshihej ekzekutori

Dyshohet se vrau shokun pas prishjes së pazareve të drogës, arrestohet 40- vjeçari. Policia e Tepelenës ka arrestuar gjatë një operacioni blic Roland Milon. Prangosja e tij ka ardhur një ditë pas gjetjes së trupit të Sokol Ramës. Policia ka dyshime të forta se është pikërisht Milo q

Shoku iu gjet i vrarë, flasin të afërmit e të zhdukurit tjetër. Policia: Nuk dimë gjë
  • 2019-02-19

Shoku iu gjet i vrarë, flasin të afërmit e të zhdukurit tjetër. Policia: Nuk dimë gjë

Gazeta Shqip ka kontaktuar me të afërm të shtetasit tjetër të zhdukur me 6 shkurt 2019, Roland Milo nga Frashëri i Përmetit. Milo dhe Sokol Rama nga Memaliaj i Tepelenës janë shokë me njëri-tjetrin. Të  afërmit e  shtetasit Roland Milo thonë që policia ende nuk iu ka dhënë asnjë