Rezultate te kerkimit per termin: +Policis +Vendore +Shkoder

Meta: total 83 / total_found 83 / time 0.003 / keyword[0] policis / docs[0] 131676 / hits[0] 292984 / keyword[1] vendore / docs[1] 36326 / hits[1] 63162 / keyword[2] shkoder / docs[2] 11472 / hits[2] 18142 /
No Pic available
  • 2017-04-27

EMRAT/ Furtunë në polici, ja kush ikën dhe kush vjen

Policia e Shtetit ka bërë një rokadë të plotë në strukturat e saj. Në një deklaratë për mediat, Policia e Shteti thotë se në reflektim të arritjeve dhe problematikave të konstatuara gjatë vitit 2016 dhe tremujorit të parë këtij viti, janë bërë një sërë ndryshimesh në strukt

No Pic available
  • 2017-04-27

Ndryshimet në polici. Vihet zëvendësuesi i Çipës, ikën dhe Hodaj

Idajet Faskaj, do të zëvendësojë Ardian Çipën në postin e Drejtorit të Përgjithshëm për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Krimeve të Rënda. Deri tani Faskaj mbante postin e drejtorit për Hetimin e Narkotikeve në Drejtorinë e Përgjithshme në Policinë e Shtetit Ndërkohë Ervin Ho

No Pic available
  • 2017-04-27

Rrokadë në Policinë e Shtetit, ja lëvizjet në 12 qarqet

Vazhdojnë ndryshimet në radhët e policisë. Bëhet me dije se Idajet Faskaj, do të zëvendësojë Ardian Çipën në postin e Drejtorit të Përgjithshëm për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Krimeve të Rënda. Deri tani Faskaj mbante postin e drejtorit për Hetimin e Narkotikeve në Drejto

No Pic available
  • 2017-03-28

Kanabizimi, Çako në Shkodër mesazh drejtuesve lokalë: Do mbani përgjegjësi

Ndryshe nga vitet e shkuara, sivjet në luftën kundër kultivimit të kanabisit drejtuesit vendorë të qarkut Shkoder i kanë kërkuar kreut të policisë së shtetit Haki Çako të jenë edhe ato të përfshirë në grupet e operimit në terren. Kërkesa erdhi gjatë konferences rajonale të orga

No Pic available
  • 2017-03-28

Alarmi për kanabisin, policia takime në Fier, Shkodër e Lezhë

Në periudhën kur kultivimi i kanabisit është në fazën e mbjelljes policia ka shtuar alertin dhe vigjilencën, ndërsa ka zhvilluar dhe një sërë takimesh analizuese nëpër rrethe. Në Shkodër, Lezhë dhe Fier, është vënë në dukje rritja e sipërfaqes së kultivuar me kanabis, por një

FOTO/ Emrat e bandës që gjobiste tregtarët e Shkodrës
  • 2017-03-05

FOTO/ Emrat e bandës që gjobiste tregtarët e Shkodrës

Shërbimet e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, të mbështetura nga Forca e Posaçme Operacionale në Drejtorinë për Krimin e Organizuar dhe Krimet e Rënda Tiranë , Forcat e Repartit Special RENEA dhe FNSH Shkodër kryen ekzekutimin e vendimeve të Gjykatës së Shkallës se Parë

No Pic available
  • 2017-02-14

Arrestohen 3 persona për plagosjen me thikë të 19-vjeçarit në Shalë

Tre persona janë arrestuar nga policia e Shkodrës pasi akuzohen për plagosjen me thikë të 19 vjeçarit  A.Nagagu, ngjaarje e ndodhur pasditen e 13 shkurtit në Shalë. Të arrestuarit janë 14-vjeçari me iniciale P.L, Pjetër Nengagu 54 vjeç dhe Dritan Marapishta 47 vjeç. Personat akuzo