Rezultate te kerkimit per termin: +Policis +Rrugore +Lezh

Total: 86
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.093Z

Burgaj në Lezhë: Mefshtësiae policisë do të ndëshkohet

LEZHË - Situata kriminale ka sjellë në Lezhë, Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Hysni Burgaj.  Në takimin me krerët e policisë së qarqeve Lezhë, Shkodër e Kukës, Burgaj ka deklaruar se është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.397Z

Lezhë, policia nis aksionin përkontrollin e automjeteve

LEZHE- Prej disa ditësh Drejtoria e Policisë në Lezhë ka nisur zbatimin e një plani masash për kontrollet ndaj automjeteve. Forcat e Policisë së Komisariatit Lezhë, ato të Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Policinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.499Z

Lezhë,monitorim akseve drejt zonaveturistike nga Shqipëria e Kosova

LEZHE- Policia Rrugore e Lezhës ka rritur përqendrimin e tyre në akset që lidhin zonat turistike. Në bazë të një plani masash janë rreth 15 patrulla që monitorojnë të gjitha segmentet me fluks të lartë qarkullimi. Që pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.171Z

Lezhë, përplasen dy automjete, një i plagosur në gjendje të rëndë

LEZHË- Një person ka mbetur i plagosur rëndë gjatë një aksidenti të ndodhur te premten në aksin rrugor Shkodër-Lezhë. Burime nga policia e Lezhës bëjnë të ditur se aksidenti ndodhi në afërsi të komunës Ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.109Z

Aksidentet rrugore dy viktima

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Sipas informacioneve të fundit viktima është identifikuar si Arben Pepaj 39 vjec, ndërsa &e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.324Z

Moti i keq, 26 akse rrugore të bllokuara

Përkeqësimi i situatës së motit ka shtuar numrin e akseve të bllokuara në të gjithë vendin. Sipas të dhënave nga shërbimet e Policisë Rrugore sot janë bllokuar gjithsej 26 akse rrugore, për shkak të reshjeve të reja t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.681Z

Lëzhë, policia u merr padrejtësishtdokumentat e mjetit, çifti i denoncon

LEZHE- E ndalojnë në rrugë me pretendimin se ka gjoba të pashlyera dhe nuk është sqaruar për ndalesën dhe bllokimin e dokumenteve. Kjo situatë i ka ndodhur Merita Bekteshit dhe bashkëshortit të saj italian nga policia e Lezhës, që t&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama