Rezultate te kerkimit per termin: +Policise

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.062Z

Aktivitetet e Policise

1. Ne oren 10:00 ne ambientet e Teatrit Kombetar zhvillohet ceremonia zyrtare, ku te ftuar jane Presidenti i Republikes, Kryeministri, ministrat, perfaqesues nga Kryesia e Kuvendit, perfaqesues te Misioneve dhe Programeve te Huaja ne vendin tone, anetare te Komisionit parlamentar te Sigurise, depute

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.380Z

Rama, shuplake Policise Gjyqesore

Oficeret e Policise Gjyqesore vihen ne qender te akuzave per zvarritjen e hetimeve dhe deri ne deshtimin e dosjeve per ngjarje te bujshme. Qe prej dites se djeshme, ky sektor qe paguhet nga Ministria e Brendshme, do te kontrollohet nga Prokuroria e Pergjithshme derisa te perfundojne nje proces hetim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.216Z

Burgaj, behet zv.drejtor i Policise

TIRANE - Drejtori i Policise se Qarkut Gjirokaster, Hysni Burgaj, ka lene detyren aktuale per te shkuar ne nje tjeter post me te larte, ne ate te zv.drejtorit te Pergjithshem te Policise se Shtetit. Sipas burimeve zyrtare te policise, mesohet se me urdher te ministrit te Brendshem, Bujar Nishani, pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.953Z

Sot 100-vjetori i policise

Sot 100-vjetori i policise E diel 13 Janar 2013 1440 100-vjetori i policise Dy te rinj arrestohen nga policia pas nje grabitje ne Tirane Aksione te tilla mund te ndodhin perdite ne rruget e kryeqytetit por ky i paradites se 13 janarit eshte nje demonstrim i forcave policore ne kuader te 100-vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.222Z

Gradat, ndryshojne uniformen e policise

Artan Cena Policia e Shtetit se shpejti do te kete uniforma te reja, te cilat do te pergatiten ne baze te ligjit te ri te miratuar per kete strukture, ne korrik te vitit 2007. Burime nga ky institucion kane bere te ditur dje se pas miratimit te ligjit eshte vendosur dhe ndryshimi i veshjes se efekti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.086Z

OSBE/ODIHR, levdata policise

Puna e Policise se Shtetit ne zgjedhjet parlamentare te 28 qershorit u vleresua dje, ne menyre te vecante nga misioni i vezhguesve te OSBE/ODIHR ne vendin tone. Eksperti i sigurise prane OSBE/ODIHR, Trevor Harvey, nepermjet nje letre dorezuar zevendesdrejtorit te pergjithshem, Rasim Borishi, falende

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.287Z

Trajnim policise per zgjedhje

Trajnim policise per zgjedhje E marte 26 Mars 2013 1648 Eugen Wollfarth dhe Hysni Burgaj p styletext-align justifyPolicia dhe klasa politike duhet te Sigurojne zgjedhje te lira dhe te ndershme ky eshte apeli i ambasadorit te OSBE-se ne Shqiperi Eugen Wollfarth Keto deklarata shefi i OSBE-se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama