Rezultate te kerkimit per termin: +Policja

Total: 194
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.176Z

Gjobitet për tre shkelje, policja: Firmos, shoferi: Shkruaje vetë

Një drejtues automjeti është gjobitur nga punonjësit e policisë rrugore të Tiranës pasi shkeli semaforin duke drejtuar automjetin pa vendosur rripin e sigurimit, gjithashtu duke përdorur edhe telefonin Drejtuesi i mjetit dërgohet në OASH nga punonjesi i Policisë Rrugore. Në video dëgjoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.124Z

Policja që bëri për vete protestuesit kundër parkut të lojërave

Kjo police ka bërë për vete protestuesit kundër parkut të lojërave tek Liqeni Artificial. Ata shkruajnë se Bashkia o iu nxjerr përballë punonjës të tillë, për të mbrojtur krimet e tyre. Atë ditë pjesa më e madhe e policëve ishin të rinj e të reja, por kishte edhe burra e gra,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.461Z

FOTOT/ Policja me pushkë dhe gjoksin zhveshur pezullohet, por(18+)

Një police meksikane e quajtur Nidia Garcia është pezulluar nga detyra për një arsye të çuditshme. Ajo kishte publikuar disa foto në FB ku shihej me një pushkë automatike në krah dhe gjoksin e zhveshur. Sipas departamentit të Policisë në Meksikë ajo ka çnderuar uniformën dhe ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.175Z

Gjobitet për tre shkelje, policja: Firmos, drejtuesi i mjetit: Shkruaje vetë

Një drejtues automjeti është gjobitur nga punonjësit e policisë rrugore të Tiranës pasi shkeli semaforin duke drejtuar automjetin pa vendosur rripin e sigurimit, gjithashtu duke përdorur edhe telefonin Drejtuesi i mjetit dërgohet në OASH nga punonjesi i Policisë Rrugore. Në video dëgjoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.383Z

FOTO/ Policja gjobit aktorin Robert Ndrenika

Aktori i famshëm shqiptar, Robert Ndrenika, i cilësuar si ndër pak aktorët më të mirë shqiptarë të të gjitha kohërave, është përballur me një police që e ka gjobitur. Aktori, sot në mesditë, bashkë me miq e të afërm të tij, po pinte një kafe në një nga lokalet e rrugës Petr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.380Z

FOTOT/ Ish-policja gjen belanë me maniakun: I nxjerr veglën çdo mëngjes

Një ish-police britanike ka gjetur belanë me një fqinj maniak. Ish-policja Keneth Ëard e denoncoi fqinjin e saj pasi situata u bë e padurueshme. Ai çdo mëngjes tundte veglën para saj. Pasi e denoncoi, maniaku u burgos për dy ditë dhe pas gjyqit i është ndaluar të kthehet te shtëpia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.382Z

Policja ne Tirane gjobit aktorin Robert Ndrenika

Transmetuar me 12092016 - 1251 Aktori i famshem shqiptar Robert Ndrenika i cilesuar si nder pak aktoret me te mire shqiptare te te gjitha koherave eshte perballur me nje police e cila nuk reshti se cuar deri ne fund qellimin per te cilin paguhet ta gjobiste

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama