Rezultate te kerkimit per termin: +Policja

Meta: total 172 / total_found 172 / time 0.000 / keyword[0] policja / docs[0] 172 / hits[0] 278 /
Izrael, sulm i dyfishtë ndaj policisë. Hamas-i përplaset me ISIS-in
  • 2017-06-17

Izrael, sulm i dyfishtë ndaj policisë. Hamas-i përplaset me ISIS-in

Shteti Islamik ka marrë përsipër sulmin e dyfishtë të koordinuar në Jeruzalem, ku një police izraelite 22 vjeçe, ka mbetur e vrarë dhe disa persona janë plagosur, por nga ana tjetër, Hamasi ka përgënjeshtruar gjithçka, duke marrë përgjegjësinë e sulmit. Deklaratat e ISIS-it, –

No Pic available
  • 2017-05-10

Vetëvritet me armën e shërbimit policja e re në Durrës

Një punonjëse policie është vetëvrarë me armën e shërbimit. Ngjarja ka ndodhur në Sukth të Durrësit. “Më datë 10.05.2017, rreth orës 12: 30, në Katund Sukth, në banesë është vetvrarë me armën e shërbimit shtetësia P. Sh. 23 vjeçe, Punonjëse Policie në Komisariatin e P

No Pic available
  • 2017-02-09

Prokuroria zbardh detajet: Si u zbulua atentatori i familjes Çapja në Holandë

Prokuroria e Elbasanit ka dhënë detaje në lidhje me atestimin e 19-vjeçarit, Shkëlzen Hasanpapaj, në Holandë, ndërsa është i dyshuar si atentator i familjes Çapja. Organi i akuzës thotë se paraditen e 06 qershorit të vitit të kaluar në qytetin e Elbasanit, përballë ish-kirurgjisë

No Pic available
  • 2017-01-23

Kriminelët do të arrestoheshin me dëshirë nga kjo police seksi

Samantha Sepulveda është policja më seksi në Nju Jork. Gjithashtu ajo është dhe modele e një firmeje të brendshmesh. Oficerja e Freeportit arrin të bëjë rreth 143 mijë dollarë në vit më punën e saj. Bukuroshja më seksi e Instagramit ka çmendur ndjekësit me fotot joshëse që posto

No Pic available
  • 2017-01-20

VIDEO/ Tenton ta korruptojë, shoferi e pëson keq nga policja bionde

I ofron ryshfet punonjësit të policisë rrugore për të shmangur masës administrative për shkeljet e konstatuara, arrestohet në flagrancë drejtuesi i mjetit. Më datë 19.01.2017, në rrugën Teodor Keko shërbimet e Komisariatit Rajonal të Policisë Rrugore, bënë të mundur arrestimin në

No Pic available
  • 2017-01-20

Policja i kërkon dokumentat e makinës, shoferi i jep zarfin me lekë

Policia e Tiranës ga goditur një rast mitdhënie, ku një shofer ka tentuar të korruptojë një efektive policie. Siç shihet edhe nga pamjet, drejtuesi i mjetit është ndaluar për tre shkelje, por kur efektivja e policisë i kërkon dokumentin, ai i jep edhe një zarf me 3 mijë lekë. Më dat

Tenton të korruptojë policen me 3 mijë lekë, arrestohet shoferi (Video)
  • 2017-01-20

Tenton të korruptojë policen me 3 mijë lekë, arrestohet shoferi (Video)

Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të ryshfetit, ku një drejtues mjeti ka tentuar të korruptojë një punonjëse të Policisë Rrugore. Kjo e fundit e ka ndaluar shoferin, duke i kërkuar në bazë të ligjit dokumentet e makinës dhe lejen përkatëse, por i iu i ka zgjatur një zar