Rezultate te kerkimit per termin: +Polikron +Maze

Meta: total 9 / total_found 9 / time 0.000 / keyword[0] polikron / docs[0] 65 / hits[0] 80 / keyword[1] maze / docs[1] 125 / hits[1] 158 /
No Pic available
  • 2013-10-07

Emërimet e reja, Stojku kreu i ARSHDritan Ylli te Inspektoriati i Punës

TIRANE-  Vazhdojnë emërimet e reja.  Edmond Stojku është emëruar në postin e drejtorit të Autoritetit Shëndetësor Rajonal të Tiranës,  në vend të Liljana Ramasaços.Stojku, ka qenë zyrtar i ministrisë së  Shëndetësisë.Viron Bezhani, kryetari i Komitetit Olimpik Shqiptar ësht

No Pic available
  • 2013-10-01

Drejtori i ri i Albpetrol emërohet administratori i firmave të Kokëdhimës

Shkarkohen drejtorët e KESH, Albpetrol dhe OST. PD akuza për nepotizëm Ministri i Energjetikës dhe Industrisë Damian Gjiknuri shkarkoi dje drejtuesit e disa prej shoqërive aksionere më të rëndësishme të Energjisë dhe Industrisë në vend, duke firmosur paralelisht edhe emërimet e reja.

No Pic available
  • 2013-09-21

Shkarkohet kreu i inspektoriatit të punës Tiranë, Polikron Maze

TIRANE-  Polikron Maze Drejtori i Inspektoriatit të Punës dega Tiranë është shkarkuar nga detyra.  Burime nga Shqiptarja.com bëjnë të ditur se shkarkimi i tij ka ndodhur me propozim të Inspektoriatit Shtetëror të Punës pasi akuzohet për shkelje etikeLajmi do të pëditësohet në vaz

Veliaj shkarkon Kryeinspektorin e Punës në Tiranë. Ikën dhe Brovina i Qytetit Studenti
  • 2013-09-21

Veliaj shkarkon Kryeinspektorin e Punës në Tiranë. Ikën dhe Brovina i Qytetit Studenti

Punonjësit e QS protestojnë ndaj Linda Bashës Kryeinspektori i Punës në Tiranë, Polikron Maze, është shkarkuar nga detyra pas një periudhe të gjatë qëndrimi në krye të inspektoratit për shkak të lidhjeve të forta politike me Familjen. Burime nga Ministria e Mirëqen

Dy aksidente kater te plagosur
  • 2011-03-12

Dy aksidente kater te plagosur

Dy aksidente kanë ndodhur gjatë pasdites së sotme me pasojë plagosjen e katër personave. Aksidenti i parë ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Dragostunjë, ku një makinë me targa greke ka dalë nga rruga. N&eum

Elbasan-Tiranë, përplasen dy makina, plagosen drejtuesit
  • 2011-03-12

Elbasan-Tiranë, përplasen dy makina, plagosen drejtuesit

Një aksident i rëndë por pa pasoja për jetën ka ndodhur në aksin Elbasan-Tiranë, ndërsa dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Ndërkaq, automjeti me targa TR 3263 F e drejtuar nga shtetasit Helio Mici, 35 vjeç dhe Polikron

Rruges per ne Elbasan shenohen 2 aksidente dhe plagosen 5 persona
  • 2011-03-12

Rruges per ne Elbasan shenohen 2 aksidente dhe plagosen 5 persona

Foto ilustruese E shtune 12 mars 2011 NOA- Mbremjen e sotme jane shenuar dy aksidente ne zonen dhe rruget lidhese te qytetit te Elbasanit. I pari eshte shenuar ne aksin rrugor Elbasan-Librazhd prane fshatit Dragostunje ku nje makine me targa greke ka dale nga rruga deh per pasoje kane mbetur te plag