Rezultate te kerkimit per termin: +Politikat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.844Z

PS Politikat e deshtuara

E premte 14 Dhjetor 2012 1526 PS Politikat e deshtuaraPartia Socialiste ka denoncuar politikat e deshtuara te qeverise qe sipas deputetes Eglantina Gjermeni kane shtuar problemet dhe nevojat e qytetareve. Ne deklaraten e saj ajo iu referua heqjes se pageses per invalidet ne muajin dhjetor duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.736Z

Beogradi ndryshon politikat

Beogradi zyrtar ka udhehequr politika destruktive dhe dalengadale po terhiqet prej politikave te deritashme vleresojne politikane serbe te Kosoves. Rangjel Nojkiq politikan serb thote se Beogradi ka filluar ta pranoje ate qe eshte me se e nevojshme per serbet e Kosoves. Nderkaq M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.048Z

Zeneli: Emigrantet, politikat nuk ndryshojne

Ne vijim te fjales se tij ne emisionin Shqip ne Top Channel, ish ambasadori shqiptar ne Greqi, Bashkim Zeneli shprehet se te dyja partite nuk kane ndryshime thelbesore ne politikat e tyre per emigrantet. “Nuk ka dallime thelbesore ne politikat ndaj emigranteve ne linjat e dy partive

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.946Z

Terrorizmi, Cheney mbron politikat e Bush

Ish-zevendespresidenti amerikan, Dick Cheney deklaroi sot se i mbeshtet plotesisht politikat anti-terror te administrates se ish-presidentit Bush. “Metodat e hetimeve, qe perfshijne edhe tekniken e waterboarding, kane qene te suksesshme dhe nje gje e drejte per t’u bere&rdquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.244Z

PS sulmon politikat e qeverise per bujqesine

Socialistet sulmojne serish politikat bujqesore te qeverise Berisha. Sipas nensekretarit per Programin Ervin Bushati, politikat rurale personale, jane pa asnje dobi per fshatin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.426Z

Politikat dhe strategjia e kulturës...

13/05/2010 Forum i hapur “Politikat kulturore dhe strategjia e kulturës në Shqipëri”, kjo është tema e debatit të forumit të hapur të organizuar dje nga shoqata “Miqtë e Muzikës”. Mbështetur nga OSFA-SOROS, në forum morën pjesë anëtarë të grupeve të punës për hartimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.282Z

Kryetari i Rezerves Federale mbron politikat bankare

Kryetari i Rezerves Federale mbron politikat bankare E marte 26 Mars 2013 1007 Kryetari i Rezerves Federale mbron politikat bankareKreu i bankes qendrore amerikane ka deklaruar se perpjekjet e tij per stimulimin e ekonomise me uljen e normave te interesit dhe blerjen e letrave me vlere po ndihmo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama