Rezultate te kerkimit per termin: +Popullaritetin

Total: 782
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.660Z

Obama, lufte shifrash per popullaritetin

Po behet nje lufte e vertete shifrash ne sondazhet qe po kryhen ne Shtetet e Bashkuara per popullaritetin e presidentit Obama, qe vleresohet nga rreth 50%, me nje renie te lehte krahasuar me muajt prill dhe korrik. Sipas Zogby, presidenti gjithesesi ndodhet siper kuotes psikologjike 50 p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.947Z

BBC: Rusia dhe Kina kane humbur popullaritetin

Nje studim i zhvilluar nga rrjeti i njohur Britanik BBC tregon se Rusia dhe Kina kane humbur popullaritetin e tyre nderkombetar. Studimi i fundit me sondazhe dhe opinione ne mbare boten, jep si shkaqe luften e Rusise me Gjeorgjine gjate veres se kaluar. Por edhe krizen e Gazit me Ukrainen. Ndersa pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.718Z

Bertina, lady in red shijon popullaritetin me miqtë

Me një fustan të kuq dhe flokë të mbledhura, që linin të shihje qartë modelin e fustanit me një shpatull jashtë, Bertina ka shijuar natën e së shtunës në një nga pub-et e Tiranës bashkë me miqtë e saj. Natyrisht ka ndenjur me Manal, me të cilën lidhi miqësi brenda shtëpisë së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.216Z

SHBA, Kriza vë në rrezik popullaritetin e Obamës

Kriza ka vënë në rrezik popullaritetin e Presidentit amerikan, Barak Obama. Sipas sondazhit të fundit të IPSOS popullatiteti i Obamës ka rënë me 47 %, niveli më i ulët nga muaji janar. Mediat shkruajnë se kjo rënie e popullaritetit- gjen s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.501Z

Zgjedhjet vënë në provë popullaritetin e Berluskonit

Itali Këtë fundjavë, Kryeministri Berluskoni do të përballet me zgjedhjet rajonale. Sipas sondazheve të opinionit publik, popullariteti i tij ka rënë ndjeshëm pas skandaleve të shumta me të cilat ai është përballur gjatë vitit të fundit, qoftë ato të natyrës personale, qoftë kor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.218Z

Kriza ve ne rrezik popullaritetin e Obames

Kriza ka vënë në rrezik popullaritetin e Presidentit amerikan, Barak Obama. Sipas sondazhit te fundit të IPSOS ka rene me 47 %, niveli më i ulët nga muaji janar. Mediat shkruajne se kjo rënie e popullaritetit- gjen shpjegim ne te ashtuquajturin "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.948Z

Gruevski humb popullaritetin

Pas nje konsensusi rekord gjate vitit te shkuar kryeministri maqedonas Nikola Gruevski po asiston ne nje renie drastike te popullaritetit te tij ne muajt e fundit. Nje sondazh i kryer ne nje kampion prej 1200 vetesh tregoi gjithashtu se zhgenjimi me Gruesvskin dhe partine e tij nuk ka sjelle nje atm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama