Rezultate te kerkimit per termin: +Popullsia

Meta: total 1000 / total_found 3212 / time 0.001 / keyword[0] popullsia / docs[0] 3212 / hits[0] 4242 /
Në Tiranë, nis ndërtimi i “xhamisë më të madhe në Ballkan”
  • 2015-04-25

Në Tiranë, nis ndërtimi i “xhamisë më të madhe në Ballkan”

Më në fund pas shumë përpjekjesh ka nisur ndërtimi i Xhamisë së Namazgjasë në Tiranë, faltores e cila i ka munguar besimtarëve muslimanë të Shqipërisë prej vitesh. Ndërtimi i kësaj faltoreje do të kryhet me ndi

Blushi Rilindja truk per te nenshtruar PS-ne dhe votuesit
  • 2015-04-24

Blushi Rilindja truk per te nenshtruar PS-ne dhe votuesit

Transmetuar me 24042015 - 0850 Ben Blushi PUBLICITET Deputeti socialist Ben Blushi ka deklaruar se Rilindja ishte nje truk per ta nenshtruar Partine Socialiste dhe per ta perdorur per ti marre votuesit dhe per ti nenshtruar Ai e ka kon

Blushi: Po qeverisemi keq, Rilindja, një parti brenda PS
  • 2015-04-24

Blushi: Po qeverisemi keq, Rilindja, një parti brenda PS

Deputeti socialist, Ben Blushi duket është drejt një divorci me Partinë Socialiste. Kjo pasi ai sërish dje nuk ka nguruar që të dalë hapur kundër qeverisjes dhe të kritikojë qeverinë si jo përfaqësuese dhe të zgjedhur. I pyetur nga Ylli Rakipi në emisionin "Të Pa-ekspozuarit", për

No Pic available
  • 2015-04-23

Ben Blushi në Të Paekspozuarit: Edi Rama u zhduk pas zgjedhjeve të 23 qershorit, ministrat i shpalli në televizor

Një shëtitje mes dëshpërimit” është titulluar puntata e rradhës e emisionit “Të paekspozuarit” të Ylli Rakipit, ku në fokus janë largimet masive të shqiptarëve drejt vendeve të Bashkimit Europian. I ftuar në studio është Ben Blushi, deputet i Partisë Socialiste, i

No Pic available
  • 2015-04-23

Ben Blushi në Të Paekspozuarit: Rilindja, truk për ta nënshtruar PS dhe për ta përdorur

Një shëtitje mes dëshpërimit” është titulluar puntata e rradhës e emisionit “Të paekspozuarit” të Ylli Rakipit, ku në fokus janë largimet masive të shqiptarëve drejt vendeve të Bashkimit Europian. I ftuar në studio është Ben Blushi, deputet i Partisë Socialiste, i

Zoti Veliaj, kompjuterët e vjedhjeve dhe të Eksodit, do i prishësh apo do i marrësh me vete?
  • 2015-04-22

Zoti Veliaj, kompjuterët e vjedhjeve dhe të Eksodit, do i prishësh apo do i marrësh me vete?

Ditët e fundit të ministrit të Eksodit Hija e Ramës, Erjon Veliaj, do të japë shumë shpejt dorëheqjen nga Ministria e Mirëqenies të cilën, vetëm në 1 vit e gjysmë, e shndërroi në Ministrinë e Eksodit. Të gjitha fondet që i kaluan kësaj ministrie nuk u kanalizuan në politik

Hofman Mos u largoni askush nuk perfiton azil
  • 2015-04-22

Hofman Mos u largoni askush nuk perfiton azil

brbrAmbasadori gjerman ne Tirane Helmut Hofman ka perseritur apelin drejtuar shqiptareve qe te mos braktisin vendin e tyre Diplomati gjerman ka thene se asnje shqiptar qe ka shkruar ne Gjermani nuk do te perfitoje azilbrbr brbrHelmut Hofmanbrbr brbrPothuajse te gjithe shqiptaret 999 nga 1000 te till