Rezultate te kerkimit per termin: +Por +Ian

Total: 778
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.218Z

Ian Paice, më 12 shkurt koncert në Tiranë

Ian Paice, bateristi legjendar i "Deep Purple" vjen për një koncert në Tiranë. Ai do të interpretojë "live" për publikun shqiptar më 12 prill në amfiteatrin "Calvin" së bashku me "Matt Filippini Band" dhe grupe shqiptare, në aktivitetin e organizuar nga "Artkontakt" dhe "Carl‘s Entertai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.938Z

Rock-in Tirana: Ian Paice i "Deep Purple" ne koncert

"ArtKontakt" dhe "Charl's Entertainment" jane arkitektet e nje nate shume speciale rock-u ne Tirane, me Ian Paice- bateristin themeluesin e grupit Deep Purple dhe Matt Filippini Band nga Italia. Naten e 12 prillit, Ian Paice, bashke me grupin italian te rock-ut do te luajne muziken e Deep Purple per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.487Z

Ian Thorpe Kam menduar vetevrasjen

“Kam patur ditë të jetës time, që vetëm kur i mendoj më kapin të dridhurat. Kam çuar nëpër mendje vende dhe mundësi për t’u vetëvrarë, por gjithmonë kam hequr dorë në momentin e fundit dhe kur kthjello

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.939Z

Ian Thorpe nis rehabilitimin kunder depresionit

Serish ne rehabilitim Ian Thorpe i cili u gjet nga policia rreth ores 3 te nates ne nje rruge te Sidneyt pas telefonates se dikujt qe e kishte pare te vertitej i corientuar rreth nje makinebr br 5 here kampioni Olimpik ne not eshte intoksikuar nga nje miksim pilulash antidepresive dhe ilacesh kund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.077Z

VIDEO/ War Dogs, skenat shqiptare të filmit Holliwood-ian për Gërdecin

Filmi “War Dogs,” i cili tregon historinë e dy trafikantëve të armëve, Efraim Diveroli dhe David Packouz, është shfaqur disa ditë më parë në kinematë amerikane. Por, ndryshe nga sa është thënë më parë, Shqipëria mesa duket nuk ka qenë thjesht një moment i shkurtër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.852Z

Ian McEwan sulmon Izraelin

Romancieri britanik ka lansuar një sulm të fuqishëm ndaj qeverisë së Izraelit derisa e ka marrë një çmim letrar në Jerusalem. Nga The Guardian më 23 shkurt 2011 në ora 11:58 Shkrimtari britanik Ian McEwan ka hedhur një sulm ndaj politikave të qeverisë izraelite në fjalimin e tij t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.891Z

Notari olimpik Ian Thorpe mund te humbase krahun

James Erskine, menaxheri i 5 herë kampionit Olimpik në Not, Ian Thorpe, ka bërë të ditur për një agjenci mediatike australiane se notari mund të humbasë mundësinë e lëvizjes së njërit krah, për shkak të një infeksio

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama