Rezultate te kerkimit per termin: +Por +Osman +Metalla

Total: 271
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.100Z

Osman Metalla: KoalicioniPD-PS, në interes të qytetarëve

TIRANE - Deputeti i PD, Osman Metalla në një intervistë për Shqiptarja.com shprehet i bindur në fitoren e të djathtës në zgjedhjet e 23 qershorit, por duke mos shmagur as mundësinë se kjo mund të arrihet me koalicionet parazgjedhore. Për atë nuk përbën asnjë rrezik për votat apo dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.965Z

Metalla: Rama te beje transparencen e pasurise

Partia Demokratike, nepermjet deputetit te saj Osman Metalla, i ka bere thirrje kryetarit te opozites Edi Rama qe te mos fshihet pas deklaratave boshe, por te beje publike pasurine e tij. Nepermjet nje deklarate per mediat deputeti i PD-se ka ironizuar deklaratat e Edi Rames kur flet per pasurine e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.631Z

Metalla: Korrupsioni i Ramës ndalon të huajt të investojnë në Tiranë

Tiranë, 1 shtator, NOA Partia Demokratike ka sulmuar sot sërish kryetarin e Partisë Socialiste Edi Rama për lejet e ndërtimit në Tiranë. Deputeti i PD-së, Osman Metalla u shpreh se metodat korruptive të kreut të PS-së dhe marrja e 20 për qindëshit për çdo leje ka ndaluar të huaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.942Z

Metalla: Projekti nuk është krijuar mbi interesa klienteliste

06/02/2009  Mazhorancë-opozitë debate për bregdetin e Jalës Debati mes mazhorancës dhe opozitës lidhur me çështjen e bregdetit të Jalës është rikthyer në vëmendjen e opinionit publik gjatë seancës së djeshme parlamentare për shkak të sulmit nga opozita dhe mbrojtjes nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.415Z

Osman Metalla: Rama, mbrojtje te miliardereve te PS Eva Gjura

Deputeti i Partise Demokratike Osman Metalla, ne nje interviste per "Koha Jone", shprehet se mazhoranca eshte treguar gjithmone e gatshme per heqjen e imunitetit dhe se eshte opozita, e cila po mban nje qendrim bllokues. Sipas Metalles, kreu i opozites nuk pranon heqjen e imunitetit, sepse eshte i i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.168Z

Metalla: Partia e Topit, pa vizion dhe me program fiktiv Eva Gjura

Per mazhorancen, krijimi i partise me te re "Fryma e re Demokratike" nuk ka sjelle asnje risi ne klasen politike, pasi kjo force i eshte bashkangjitur morise se partive politike, te cilat nuk kane ndonje peshe elektorale. Deputeti i Partise Demokratike Osman Metalla, gjate nje prononcimi per "Koha J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.411Z

Metalla: “Sulmi ndaj Marrëveshjes me Greqinë cenon interesat e vendit”

Partia Demokratike e konsideroi reagimin e opozitës kundër Marrëveshjes detare me Greqinë si sulm ndaj interesave të vendit. Dy ditë pas dorëzimit në Gjykatën Kushtetuese të ankimimit të kësaj marrëveshjeje nga ana e PS-së dhe disa parti të tjera opozitare, Partia Demokratike reagoi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama