Rezultate te kerkimit per termin: +Por +PMinistria

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.000 / keyword[0] pministria / docs[0] 10 / hits[0] 11 /
Jane ulur me 38 aksidentet vdekjeprurese
  • 2014-01-07

Jane ulur me 38 aksidentet vdekjeprurese

pMinistria e Puneve te Brendshme ka reaguar lidhur me deklaraten e deputetit te PD-se Arben Ristani per bilancin e krimeve ne muajin dhjetor MB ka pergenjeshtruar Ristanin duke krahasuar te dhenat dhjetorit te vitit 2013 me ate te nje vit me parep pFtojme Partine Demokratike te lere menjane retorik

Zonja e Pare jep doreheqjen per tu punesuar ne Banken e Shqiperise
  • 2013-12-12

Zonja e Pare jep doreheqjen per tu punesuar ne Banken e Shqiperise

pBashkeshortja e Presidentit te Republikes Odeta Nishani prej me shume se nje jave eshte punesuar ne departamentin e administrates ne Banken e Shqiperise Burimet per gazeten Shqip pohuan se doreheqja e Nishanit nga posti i drejtoreshes ne Ministrine e Zhvillimit Urban dhe Turizmit MZHUT ka ardhur ne

Ministria e Mbrojtjes transferohet tek Komanda e Doktrines
  • 2013-11-14

Ministria e Mbrojtjes transferohet tek Komanda e Doktrines

pMinistria e Mbrojtjes ne date 18 nentor do te transferohet ne Komanden e Doktrinesp pPresidenti i vendit Bujar Nishani ka firmosur vendimin e qeverise per levizjen e zyrave te kesaj Ministrie tek mjediset e Komandes se Dokrtrinesp pBurimet kane bere te ditur se per te realizuar kete levizje jane

Aksion per prishjen billborderave ne autostraden Tirane-Durres
  • 2013-10-21

Aksion per prishjen billborderave ne autostraden Tirane-Durres

pGjate mbremjes se djeshme jane prishur te gjithe billborderat pergjate autostrades Tirane-Durres Aksioni u ndermor nga Policia e Shtetit dhe Inspektorati i Ndertimit pas urdhrit te dhene nga Ministria e Brendshme Aksioni nisi rreth ores 1900 me qellim shkaterrimin e te gjitha billbordareve te ngrit

No Pic available
  • 2013-09-16

Ksera i dorezon ministrine Veliajt Suksese dhe te jesh i palodhur

pMinistria e Mireqenies Sociale dhe Rinise i eshte dorezuar Erion Veliajt i cili do ta udheheqe kete dikaster qe nga sotp pCeremonia e marrjes se detyres eshte zhvilluar ne seline e kesaj ministrie ku ish-ministri Spiro Ksera i dorezoi detyren pasardhesit te tijp pI uroj zotit Erjon Veliaj pune te

No Pic available
  • 2013-05-30

Nena e mban te mbyllur ne kafaz djalin e semure mendor foto

pp pp pp pWu Yuanhong 42 vjec nga Lijiachong fshat ne Ruichang te Kines i cili eshte kuruar nga skizofrenia qysh ne moshen 15 vjecare eshte mbajtur i mbyllur ne kafaz nga nena e tij Wang Muxiang per dekadap pGruaja e kishte ndertuar kafazin menjehere sapo i biri kishte dale nga burgu pas rrahjes

No Pic available
  • 2013-02-22

Pranga 2 punonjesve te policise akuzohen per korrupsion

pDy punonjes te policise kufitare ne Portin Detar te Durresit dhe ne doganen e Kakavijes jane arrestuar nga Sherbimi i Kontrollit te Brendshem ne Ministrine e Brendshme pasi akuzohen per korrupsion pasivp pZedhenesi i Ministrise se Brendshme Leonard Olli theksoi ne nje konference per shtyp se jane