Rezultate te kerkimit per termin: +Portal

Meta: total 1000 / total_found 1011 / time 0.000 / keyword[0] portal / docs[0] 1011 / hits[0] 1305 /
No Pic available
  • 2019-04-01

PANIKU DHE SULMET SJANË ZGJIDHJE PËR SIGURINË USHQIMORE

Nga Mentor KIKIA Nëse ka një fushë në të cilën është abuzuar në kurriz të shqiptarëve, ajo është industria e ushqimeve. Nuk bëhet fjalë për anën financiare, por së pari për abuzimin në dëm të shëndetit. Hapja e kufijve në 1991, gjeti një popull të uritur, tregje tërësisht

No Pic available
  • 2019-03-21

A janë takuar Edi Rama dhe Lulzim Basha në aeroportin e Vjenës?!

Në një kohë që mbështetësit e opozitës protestonin në sheshin përpara Parlamentit dhe në sallë betoheshin 3 deputetë të rinj, Lulzim Basha ndodhej në Bruksel duke lënë ish-deputetët në krye të turmës, ndërsa Edi Rama raportohej se gjendej në Gjermani për tu kuruar. Por duket s

Çmimet e apartamenteve në Tiranë, më të shtrenjtat në rajon!
  • 2019-03-18

Çmimet e apartamenteve në Tiranë, më të shtrenjtat në rajon!

Apartamentet luksoze në zonat qendrore në Tiranë po kapin majat, teksa një sërë projektesh luksoze janë në ndërtim. Çmimet po rriten me shpejtësi dhe po arrijnë nivelin e 4,000 euro për metër katror, në projektin e ri që po ndërtohet pranë Presidencës, duke arritur nivelin më të

Sekretet e hoteleve që (ndoshta) më mirë mos i zbuloni! 
  • 2019-03-12

Sekretet e hoteleve që (ndoshta) më mirë mos i zbuloni! 

A janë gjithmonë çarçafët të pastër? Ja cilat janë sekretet që hotelet nuk duan që ju ti dini Cili është objekti më i pistë në një dhomë hoteli, ai që do të ishte më mirë të mos e preknit me dorë? A janë vërtet të gjitha dhomat e ezauruara? Çfarë ndodh me takëmet? Nëse

Jo vetëm fe, Kisha bën biznes me monumentet e kulturës në Kepin e Rodonit
  • 2019-02-19

Jo vetëm fe, Kisha bën biznes me monumentet e kulturës në Kepin e Rodonit

Territori i Kepit të Rodonit ku gjenden edhe dy monumente të rëndësishme kulturore, Kisha e Shën Ndout dhe Kalaja e Skënderbeut po administrohet nga Kisha Françeskane, e cila veç rolit fetar po ushtron edhe biznes, duke vendosur pa autorizimin e Bashkisë së Durrësit biletë hyrëse në zo

Në dilemë ekzistenca e Air Albania, ja ku është fshehur Lasgushi (FOTO)
  • 2019-02-07

Në dilemë ekzistenca e Air Albania, ja ku është fshehur Lasgushi (FOTO)

A ekziston vërtetë Air Albania? Kjo është pyetja që po mundon të gjithë shqiptarët, pasi Lasgushin që kryeministri Edi Rama ua prezantoi me pompozitet prej më shumë se dy javësh aktivitete, tani spo e shohin asgjëkundi. Qindra mijëra euro të shpenzuara për udhëtime promovuese për k

Air Albania,  avionët e siguruar nga Turkish Airlines janë rikthyer në Turqi
  • 2019-02-06

Air Albania,  avionët e siguruar nga Turkish Airlines janë rikthyer në Turqi

Plani për ndërtimin e kompanisë kombëtare të fluturimit Air Albania vishet me dyshime.  CH Aviation, një portal zviceran i specializuar për zhvillimet në industrinë e Aviacionit, shkruan se projekti Air Albania është lënë në harresë, ndërkohë që avionët e siguruar nga Turkish Air