Rezultate te kerkimit per termin: +Portugezi

Meta: total 1000 / total_found 2915 / time 0.001 / keyword[0] portugezi / docs[0] 2915 / hits[0] 3335 /
Kristiano Ronaldo ndryshon mendje, qëndron në Madrid
  • 2017-06-21

Kristiano Ronaldo ndryshon mendje, qëndron në Madrid

Kristiano Ronaldo me sa duket ka ndërruar mendje për sa i përket largimit të tij nga Real Madrid. Kjo ka ndodhur pasi ka dëgjuar deklaratat e së martës nga presidenti i Los Blancos Florentino Perez i cili u mundua ta mbronte yllin e tij duke shtuar se do të gjente një zgjidhje për ta mbajt

No Pic available
  • 2017-06-20

Edhe Mourinho akuzohet për evazion fiskal: Deri në 3.6 mln $

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho është akuzuar nga prokuroria spanjolle për mashtrim met aksat gjatë kohës që ka qenë trajneri i Real Madridit. Portugezi akuzohet për evazion fiskal në vlerën e 2. 9 milionë dollarëve- 3. 6 milionë dollarëve mes vitit 2011 dhe 2012. Mourinho

Jo vetëm Donnarumma, ja 10 tradhtitë më të dhimbshme në botën e futbollit
  • 2017-06-17

Jo vetëm Donnarumma, ja 10 tradhtitë më të dhimbshme në botën e futbollit

 Historia e futbollit është e mbushur me transferime të diskutuara dhe të diskutueshme. Disa prej këtyre janë zhvilluar në orët e vona të natës, të tjerë në mes të ditës. Por në të dy rastet këto operacione kanë shkaktuar zemërimin e tifozëve, siç po ndodh tani me Donnarumma.

Milani zyrtarizon Andre Silvan: Frymëzohem nga CR7!
  • 2017-06-12

Milani zyrtarizon Andre Silvan: Frymëzohem nga CR7!

Punë e kryer, tashmë është fakt dhe zyrtar! Andre Silva është një sulmues i ri i Milan. Marrëveshje e mbyllur me sukses për portugezin, që mbërrin për të përforcuar repartin ofensiv të skuadrës së drejtuar nga trajneri Vincenzo Montella. Për kuqezinjtë ky është një tjetër afri

No Pic available
  • 2017-06-05

Viti legjendar Ronaldo prenoton Topin e Artë

Madhështinë e Cristiano Ronaldos e tregojnë mbi të gjitha shifrat. Një seri rekordesh, paraqitjesh si protagonist dhe golash e kanë ngritur yllin portugez në majë të futbollit botëror, me sulmuesin e Realit që përgatitet të fitojë për të pestën herë në karrierë Topin e Artë. Ro

No Pic available
  • 2017-06-05

Viti legjendar, Ronaldo prenoton Topin e Artë

Madhështinë e Cristiano Ronaldos e tregojnë mbi të gjitha shifrat. Një seri rekordesh, paraqitjesh si protagonist dhe golash e kanë ngritur yllin portugez në majë të futbollit botëror, me sulmuesin e Realit që përgatitet të fitojë për të pestën herë në karrierë Topin e Artë. Ro

No Pic available
  • 2017-06-04

Real Madrid mposht Juventusin në finalen e Champions

Si askush më parë, Reali i Madridit fiton për të dytin vit radhazi Champions League, titulli i 12 për ta në kompeticionin më të rëndësishëm të futbollit në Europë. Madrilenët, njëkohësisht kampion edhe të Spanjës, triumfuan 4-1 në finalen e Kardifit kundër Juventusit. Dy gola n