Rezultate te kerkimit per termin: +Posam

Meta: total 124 / total_found 124 / time 0.000 / keyword[0] posam / docs[0] 124 / hits[0] 166 /
No Pic available
  • 2010-09-02

Maqedoni, regjistrimi alarmon shqiptarët

BDI e Ali Ahmetit krkon nj mbikqyrje ndrkombtare t t gjith procesit Bashkimi Demokratik pr Integrim krkoi mbikqyrje ndrkombtare t procesit t regjistrimit t popullats s Maqedonis, i cili duhet t realizohet n fillim t 2011-s. Kjo krkes sht mbshtetur te mosbesimi i shqiptarve ndaj Entit Shtetror t Stat

No Pic available
  • 2010-09-01

Plazhi i Llamanit si "Foto e Javës" në Nju Jork Times

Fotoja është publikuar në rubrikën Travel, A Guide to Intelligent Travel (Guidë për një udhëtim inteligjent). Gazeta prestigjioze amerikane, “New York Times” n faqen e saj n web www.nyt.com ka publikuar foton e plazhit t Llamanit, duke e cilsuar at si &ldquo

No Pic available
  • 2010-08-29

Biznesi, propozime në Këshillin Tatimor për problemet e tatimpaguesve

Komuniteti i biznesit ka kohë që është ankuar se nuk është dëgjuar zëri në vendimmarrjet që kanë të bëjnë mes tyre nga administratës tatimore Komuniteti i biznesit ka koh q sht ankuar se nuk sht dgjuar zri n vendimmarrjet q kan t bjn mes tyre nga administrats tati

No Pic available
  • 2010-08-29

Natanjahu: Duam bisedime të rregullta me palestinezët

Paqja N prag t rifillimit t bisedimeve kt t enjte Kryeministri izraelit, Natanjahu, krkon t takohet me Presidentin palestinez, Mahmud Abaz, do dy jav n rast se bisedimet do t fillojn sipas parashikimeve dhe vullnetit t Shteteve t Bashkuara t Ameriks javn e ardhshme. Kjo sht nj deklarat enga zyrtart

No Pic available
  • 2010-08-29

Shkodër, vritet polici rrugor. Në kërkim autorët

Nj polic rrugor u vra n krye t detyrs, ndrsa po udhetonte nga fshati Re i Malsis s Madhe drejt Shkodres. Vrasja ndodhi rreth ors 02. 20 minuta t s diels. Inspektori Kole Ndreshaj, 41 vjec, ishte punonjs i policis s Njsis Rajonale t Qarkullimit Rrugor Shkodr. Viktima u gjet i pajet sot n mngjes

No Pic available
  • 2010-08-29

Malësi e Madhe, ekzekutohet polici

Nj polic rrugor u vra n krye t detyrs, ndrsa po udhetonte nga fshati Re i Malsis s Madhe drejt Shkodres. Ai po kthehej me motor per ne shtepi pasi kishte perfunduar sherbimin. Vrasja ndodhi rreth ors 02:20 minuta t s diels. Dyshohet se atij i eshte zene prite ne nje rruge dytesore, rreth 300 metra l

No Pic available
  • 2010-08-28

Tri vatra të reja zjarresh

Sarand Vatra t reja zjarri jan regjistruar ditt e fundit n nnprefekturn e Sarands. Zonat m t nxehta t prfshira nga zjarret mbeten Livadhjaja, Alikua dhe Dhivri, ku dmet e shkaktuara jan t konsiderueshme n pasurin individuale dhe at komunare. Edhe pse pr fikjen e zjarreve kan qen t angazhuara n oper

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama