Rezultate te kerkimit per termin: +Poshnj

Total: 11
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.400Z

Konfliktohen per pronen i ve zjarrin ullishtes

Rreth 30 hektarë tokë me ullinj janë djegur qëllimisht si pasojë e një konflikti pronësie në Berat. Sipas policisë, sipërfaqja e djegur ndodhet në fshatin Poshnjë dhe bëhet fjalë për plantacionin me ullinj të familjes Pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.982Z

E godet lopa e tërbuar, rëndë në spital

BERAT-Një 45-vjeçar ndodhet në gjendje të rëndë në Spitalin e Beratit, pasi lopa e tërbuar e goditi atë me brirë. Sipas Policisë, Jashar Ruka ka marrë dëmtim të rëndë në pjesën e gjoksit dhe është &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.050Z

Berat, u mbyt para 4 ditësh gjendet trupi pa jetë i 11-vjeçarit

BERAT- Gjendet trupi i pajetë i 11-vjeçarit të mbytur 4 ditë më parë në lumin e Devollit në fshatin Syezë të komunës së Poshnjës në Berat. Burime policore njoftuan se trupi u gjet rreth orës 11 të paradites së sot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.938Z

VENDIM PËR MIRATIMIN E LISTËS PËRFUNDIMTARE TË PRONAVE, PYJE DHE KULLOTA, QË DO TË TRANSFEROHEN NË PRONËSI TË NJËSISË SË QEVERISJES VENDORE, KOMUNA POSHNJË, TË QARKUT TË BERATIT

V E N D I M PËR MIRATIMIN E LISTËS PËRFUNDIMTARE TË PRONAVE, PYJE DHE KULLOTA, QË DO TË TRANSFEROHEN NË PRONËSI TË NJËSISË SË QEVERISJES VENDORE, KOMUNA POSHNJË, TË QARKUT TË BERATIT Në mbështetje të nenit 100 të Kusht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.019Z

Lushnjë, pastrim në qytet dhefshatra nga nxënësit dhe ushtria

LUSHNJË - Sot në ditën e pastrimit kombëtar “Të pastrojmë Shqipërinë në një ditë”, edhe në Lushnjë pati organizim në të gjitha nivelet. Qysh në mëngjes nxënësit e shkollave sipas një grafi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.470Z

Gjukshi-Cannon: E gjithë stërvitja është e ndërtuar për t’iu përgjigjur terrorizmit

31-08-2013 / Gazeta 55 Gjeneralmajor Gjunkshi dhe ambasadori britanik Cannon inspektuan stërvitjen “Albanian Lion-13” në Sazan. 3 mijë forca britanike stërvitje me FA-të Në ishullin e Sazanit janë dislokuar rreth 400 trupa britanike dhe një k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.608Z

Tiranë, mashtronin qytetarët përmes një shoqate, 2 në pranga

Drejtoria Kundër Krimit Financiar në bashkëpunim me Drejtoritë e Policisë së Qarqeve Berat dhe Korçë, kanë bërë të mundur arrestimin e dy personave me akuzën për mashtrim. Burime nga policia bëjnë me dije se janë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama