Rezultate te kerkimit per termin: +Posta +Franceze

Meta: total 25 / total_found 25 / time 0.000 / keyword[0] posta / docs[0] 1987 / hits[0] 3447 / keyword[1] franceze / docs[1] 17612 / hits[1] 26368 /
BOOM: Posta në ngërç, pakot nga jashtë vonohen me muaj të tërë
  • 2017-01-31

BOOM: Posta në ngërç, pakot nga jashtë vonohen me muaj të tërë

Shqetësimet e qytetarëve mbi shërbimet e ofruara nga Posta Shqiptare, duket se nuk kanë të sosur. Emisioni BOOM në RTV Ora News ka arritur të sigurojë denoncime të shumta të qytetarëve shqiptarë me banim në vende të ndryshme të botës që kanë probleme me mbërritjen e dërgesave në

Një shpresë e madhe për Shqipërinë tonë!
  • 2016-03-28

Një shpresë e madhe për Shqipërinë tonë!

Vendi i shqiponjave në sytë e të huajve. Nga lejlekët fushave gjatë rrugës, tipat e fshatarëve, fushat e mbjella, rrugët me gurë të thyer, xhandarët që ecnin paqësisht rrugës në Tiranë… : Po ju zbuloj një sekret të tmerrshëm. Uliksi është shqiptar. Po kështu Penelop

Lazimi: Posta shërben kreditë, së shpejti kthehet në PostBanka si në Itali  
  • 2016-01-11

Lazimi: Posta shërben kreditë, së shpejti kthehet në PostBanka si në Itali  

Intervista Lotaria me kuponë, posta përpunon të dhënat e lojës. 51% e të ardhurave, nga shërbimet financiare Rreth 51% e të ardhurave të Postës Shqiptare vijnë nga shërbimet e reja financiare. Ndërkohë, që në sportelet e saj kryhen edhe aktivitete bankare, si pagimi i kredive. Tani,

No Pic available
  • 2015-10-17

Pyetje e dikurshme për sot

Janë të panumërt prindërit që vuajnë vartësinë e fëmijëve nga kompjuteri, interneti, lojërat elektronike, mbylljen e tyre brenda katër muresh dhe tëhuajtësimin e botës së vërtetë. Të gjithë këta prindër, thuajse janë dorëzuar përballë fuqisë tërheqëse të teknologjisë

E majta duhet të jetë gati për tërheqjen e Britanisë nga BE
  • 2015-09-02

E majta duhet të jetë gati për tërheqjen e Britanisë nga BE

Nga Owen Jones, The Guardian Në fillim vetëm pak vetë i futën këmbët në ujë, pastaj të tjerët ndoqën shembullin e tyre, të gjithë duke parë njëri-tjetrin për mbështetje. Kur Greqia e shkatërruar nga masat shtrënguese u vendos nën kushtet që Janis Varufaqis e quan "pushtim pos

No Pic available
  • 2014-10-15

Identifikohet flamuri i Korçës autonome

KORCE-Viti 1916 i dha Korçës një vend nderi dhe tërheqës në historinë e Shqipërisë, krahinën autonome. Nuk do ta komentoj se si ndodhi, kjo është çështje historie dhe u takon historianëve të thonë fjalën e

Nobeli ne ekonomi nje akademik sipermarres
  • 2014-10-14

Nobeli ne ekonomi nje akademik sipermarres

e Marte 14 Tetor 20141217 pm ADRIAN CIVICIbrbr  Interesi per fituesin e cimit Nobel ne ekonomi kete vit dukej se ishte shume i madh Duke pasur parasysh traditen e Akademise Mbreterore te Shkencave te Suedise qe kete cmim prestigjioz e lidh apo e aktualizon me preokupimin prob