Rezultate te kerkimit per termin: +Posted

Total: 1469
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.308Z

Të gjithë po çmenden pas kësaj pastruese rrugësh

Një pastruese rrugësh në Brazil është mbushur me oferta nga industria e modelingut pasi fotot e saj u kthyen në një sensacion në internet. Rita Mattos po ashtu ka marrë me qindra e mijëra oferta për të dalë në takim. 23-vjeçarja po etiketohet "Pastruesja e ëmbël". "Pse duhet të je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.606Z

FOTO/ Njihuni me profilin e burrit më joshës në botë, në Facebook

Ky është mashkulli që ka profilin më interesant në botë në Facebook. Fotot e profilit të tij në Facebook janë nga më të larmishmet, nga aventura tek shpëtuesi i botës. Ky profil misterioz tashmë është bërë viral dhe jo më kot. Fotot e postuara janë vërtetë shumë origjinale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.485Z

Rashica vendimtar në fitoren e Vitesses, dy gola dhe një asistim (Video)

Milot Rashica ka regjistruar paraqitjen më të mirë të tij në kampiontin holandez, duke shënuar dy gola dhe asistuar një herë, në fitoren e thellë të skuadrës së tij, Vitesse, ndaj Twentes. Talenti nga Vushtrria ka qenë i jasht&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.585Z

Ja si e dridhë Angela Martini (Video)

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini si duket ka pasë një natë të zjarrtë në një jaht në detin grek. Ajo shihet duke e dridhur trupin e saj me linja perfekte dhe nëse ju “shkon long për goje” nuk keni faj./Indeksonline/ AdPlatformZo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.578Z

Policia fillon t’i largoj protestuesit nga sheshi (Foto/Video)

Policia e Kosovës, pas eskalimit të situatës ka filluar të largoj protestuesit nga sheshi, duke hedhur gaz lotsjellës. Derisa, gjatë kohës sa deputetja e AAK-së, Donika Kadaj Bujupi po mbante një fjalim, protestuesit filluan të gjuajnë me gur&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.457Z

Goli që i dha kualifikimin Turqisë, në komentim të “çmendur” (Video)

Turqia ka siguruar pjesëmarrjen drejtpërdrejt në Euro 2016, me një gol të shënuar në minutën e 89’ ndaj Islandës, nga Selcuk Inan. Kombëtarja e Fatih Terimit me fitoren ndaj Islandës, renditet si kombëtarja më e mirë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.166Z

Prishtina në flakë (Video)

Prishtina është ndezur e tëra pas fitores së Shqipërisë ndaj Armenisë me rezultat 3:0 duke arritur për herë të parë kualifikimin për Euro 2016 në Francë.     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagNam

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama