Rezultate te kerkimit per termin: +Postimi

Meta: total 1000 / total_found 6358 / time 0.003 / keyword[0] postimi / docs[0] 6358 / hits[0] 7097 /
Rezultati në Tiranë, Veliaj: Një fitore masive e punës mbi fjalët 
  • 2017-06-26

Rezultati në Tiranë, Veliaj: Një fitore masive e punës mbi fjalët 

Pas fitores së PS në Tiranë, Kryebashkiaku Erion Veliaj ka falënderuar të gjithë qytetarët të cilët vlerësuan në këto zgjedhje punën dhe transformimin që ka pësuar kryeqyteti në këto dy vite. Përmes një postimi në Facebook, Veliaj i bën thirrje të gjithë qytetarëve që të b

Selami mbështet Republikën e Re: Votoni të ardhmen e sigurt
  • 2017-06-23

Selami mbështet Republikën e Re: Votoni të ardhmen e sigurt

Një kritik i fortë i kryedemokrartit Basha brenda PD, deputeti demokrat, Eduard Selami ka bërë sot një thirrje për gjithë shqiptarët. Edhe pse nuk u mosrikandidua si kandidat për zgjedhjet e 25 qershorit, ndryshe nga të kritikët e tjerë, Selami nuk doli kundër kreut Bashës pas publikim

Shkarkimi i zv/Ministrit të Brendshëm, Manjani: Krye-vepër penale e Ramës
  • 2017-06-22

Shkarkimi i zv/Ministrit të Brendshëm, Manjani: Krye-vepër penale e Ramës

Ish- Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar lidhur me urdhrin e Kryeministrit për shkarkimin nga detyra të zëvëndës/ministrit të Brendshëm, Ilir Marko. Përmes një postimi në twitter, Manjani thekson se emërimi dhe shkarkimi i një zëvendës/ministri bëhet nga Këshilli i Mini

Vdes blogerja e fitness, i shpërthen bombula e kremit të ëmbëlsirave
  • 2017-06-22

Vdes blogerja e fitness, i shpërthen bombula e kremit të ëmbëlsirave

Blogerja e njohur e fitness-it, Rebecca Burger ka vdekur pasi një bombul e kremit të ëmbëlsirave i ka shpërthyer dhe e goditi në kraharorin e saj. Goditja që francezja ka marrë i ka shkaktuar atak të menjëhershëm në zemër. Blogerja u dërgua menjëherë në spital por nuk arri

Fejohet Eliza Dushku, ja unaza me diamante që i dhuroi biznesmeni amerikan
  • 2017-06-21

Fejohet Eliza Dushku, ja unaza me diamante që i dhuroi biznesmeni amerikan

Aktorja e njohur shqiptare vetëm pak ditë më parë i ka thënë po propozimit për martesë të biznesmenit amerikan Peter Palandjian. Bukuroshja me famë botërore nëpërmjet një postimi në Instagram ka ndarë lumuturinë e madhe me fansat e saj. 36-vjeçarja ka zbulur unazën e fejesës me d

No Pic available
  • 2017-06-21

Irena Beqiraj fton në debat zv/kryeministren: Shikoni o botë kush po ha lakror të ftohtë

Zv/kryeministrja Ledina Mandia akuzoi dje zv/ministren e Financave Irena Beqiraj, se po nxit administratën të marrë pjesë në fushatën elektorale. Por përmes një postimi në Facebook, Irena Beqiraj, i ka këshilluar asaj vetpërmbajtje, ndërsa e ka ftuar në një debat publik. Sot dëgjoj q

Miley Cyrus sulmon Dolce & Gabbana
  • 2017-06-20

Miley Cyrus sulmon Dolce & Gabbana

Ylli i popit ka një marrëdhënie dashuri-urrejtje me Dolce & Gabbana. Miley Cyrus me anë të një postimi në Facebook ka shprehur falenderimit e saj për dizenjuesit e modës në Itali për ftesën që i kanë bërë vëllait të saj për të sfiluar në shfaqjen e tyre në Milano  por