Rezultate te kerkimit per termin: +Posto

Total: 5475
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.976Z

FOTOT/ O Edi, mos posto kështu gjerash se do na iki nga mendja Saliu, dhe hiqe xhupin e Juves

Kryeministri Edi Rama ka postuar disa foto nga rindërtimi i dy shkollave në rrethin e Lushnjes. Falë Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane, nxënësit dhe mësuesit në Çermë e Këmishtaj do të kenë më në fund dy shkolla të rindërtuara nga themeli, me standarde të reja cilësie p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.098Z

I dashuri i Angela Martinit: Mos i posto fotot, shumë seksi

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini është duke shijuar pushimet e saj romantike në Ibiza. Bukuroshja ka ndarë disa momente me fansat e saj në Instagram. Ajo nuk e ka dëgjuar këshillën e të dashurit të saj për të mos publikuar fotot, meqë ato janë shumë seksi. Ai më tha të mos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.511Z

E pabesueshme, emigranti zbulohet në motorin e makinës

Tentativat e emigrantëve për t'iu larguar tmerrit të luftrave dhe varfërisë kanë arritur kulmin. Policët spanjollë në pikën kufitare të El Tarajal, mes Marokut dhe enklavës spanjolle të Ceuta-s, mbetën pa mend kur hapën kofanon e një veture dhe brenda në të gjetën një emigrant.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.535Z

Plagjiatura e dytë Mirvjen Kokona | 25/10/2009 | Kulture | 0 KOMENTE | SHARE | - + [ posto kete artikull ne faqet me poshte ] del.icio.us

Mirvjen Kokona, e bija e leksikografit Vedat Kokona, denoncon një tjetër plagjiaturë fjalori të të atit, atë të shprehjeve frëngjisht-shqip: "Sa e hidhur qenka e vërteta, sidomos kur përsëritet." Sa herë që im atë, Vedat Kokona, botonte një fjalor, e konsideronte atë si një ha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.478Z

Anetaret e BE Vizat per Shqiperine te hiqen brenda Nentorit 2010

topsyWidgetPreload urlhttp//www.noa.al/index.php/politike/87-politike/30985-anetaret-e-be-vizat-per-shqiperine-te-hiqen-brenda-nentorit-2010titleAnetaret e BE Vizat per Shqiperine te hiqen brenda Nentorit 2010theme blue nickagjencianoa var JOOMLACOMMENTMSGDELETE = Are you sure you want to dele

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.183Z

Vlorë,mbeten në burg kryetarja epërmbarimit dhe avokatja seksere

Të tjera rreth shkrimit Pranga kryepërmbarueses në Vlorë Naço pezullon kryepërmbaruesen në Vlorë VLORË - Gjykata e Vlorës ka lënë në burg ish-drejtoreshën e Zyrës së Përmbarimit në Vlorë Algerta Fejzullan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.067Z

Tre balerina italiane kercim mbi fasada

Kjo eshte padyshim gjetje nga ana e organizatoreve per te inaguruar institucionin e ri, të Insituti italian te kultures. Tre balerina jo te zakonshme, perfaqësuese te kompanise teatrale il posto shoqeruar nga saksofonisti Marco Casteli sollen nje performance te rralle…. Kerc

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama