Rezultate te kerkimit per termin: +Pothuajse

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.280Z

Victoria pothuajse buzëqesh!

Victoria Beckham është e njohur për pamjen e saj tepër serioze dhe të akullt, por ajo duket se mund të sforcohet dhe të dhurojë gati një buzëqeshje, të paktën kur ka pranë bashkëshortin e saj.  Stilistja ka postuar një foto në profilin e saj në Twitter ku ka dalë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.958Z

Imogen Thomas, pothuajse nudo (FOTO)

Share Imogen Thomas, kur shfaqet në publik, është gjithmonë provokuese. Kështu është shfaqur edhe këtë radhë. Modelja, e bërë e njohur veçanërisht pas marrëdhënies me Rajan Gigs, ka vendosur që të pozojë pothuajse nudo për revistën Nuts.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.892Z

Lady Gaga, pothuajse normale (FOTO)

Ajo zakonisht shokon njerëzit me veshjet e saj. Por, gjatë vizitës së saj në Hanovër të Gjermanisë, Lady Gaga është dukur pothuajse një femër normale, në lidhje me veshjen e saj. Nuk kishte as copa mishi, as kurora me lule në kokë, por thjesht një kostum të bardhë, s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.492Z

Galileo, GPS i Europës, pothuajse gati

Gazeta ShqipKonkurrenca SHBA-BE Sistemi europian i pozicionimit global, Galileo, ka arritur në pikën kur pritet të bëhet operativ, pasi satelitët tre dhe katër u hodhën në orbitë. Dy satelitët u dërguan në hapësirë me një raketë ruse, Soyuz, të hedhur nga Guiana Franceze. Ky është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.995Z

Jemi pothuajse të kualifikuar

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho e ka përshëndetur lojën që bënë lojtarët e tij kundër Lyonit, në fitoren bindëse 4:0, në kuadër të Grupit D të Ligës së Kampionëve. Trajneri portugez thotë se kualifikimi pothuajse është siguruar, pas golave të Karim Benzema, Sami Khedira,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.616Z

Pothuajse nudo në Instagram

Jemi mësuar ta shohim me veshjet më të çuditshme dhe të “egra” të mundshme, por tashmë Nicki Minaj mesa duket po përton edhe të vishet. Këngëtarja ka postuar disa foto të reja në Instagram ku pozon pothuajse gjysmë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.035Z

Bleona Qereti, me një fustan pothuajse nudo (FOTO)

Share Bleona Qereti gjatë këtyre muajve të fundit ka qenë gjithmonë në qendër të vëmëndjes nga mediat shqiptare, sidomos pas refuzimit të saj për të dhënë një deklaratë në gjuhën shqipe. Duket se ky nuk është skandali i fundit i Bleonës, pasi ajo është

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama