Rezultate te kerkimit per termin: +Pra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.420Z

“Luaj futboll - pra ekzistoj”

Një ditë vjen një e mail nga Zyra e shtypit e UNMIK, i titulluar “International news clippings” (përmbledhje e lajmeve ndërkombëtare). Zakonisht kjo zyrë qarkullon përmbledhje të tilla dy herë në ditë me përmbledhje të lajmeve rreth Kosovës, të publikuara në mediat ndërkombëta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.536Z

Mos fol, bëj teatër. Qaj pra!

Share Nga Erion Braçe   “Mos fol më thanë edhe 8 vjet më parë. “Mos fol se ne do mbajmë zi”! “Mos bej politikë me aksidentin se kështu qe e shkruar nga Zoti, nuk kishte faj kush”! Në këtë vend, faj ka veç Zoti domethënë. “Mos fol se po përfi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.855Z

Pra, kjo është tendenca e fundit e pasanikëve arabë? (FOTO)

Tendenca e fundit për pasanikët arabë duket se është ajo e të pozuarit në krah të kafshëve shtëpiake. Shtëpiake? Në fakt nuk janë qen e mace, por kafshë të egra, kryesisht luanë. Fotot janë përhapur në faqen e Instagram, kushtuar fëmijëve të pasanikëve. Fotot më të klikua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.974Z

Madonna: Nëse jam e virgjër, hajde bëj diçka pra

Share Ricky Gervais Komediani britanik, Ricky Gervais, që ka prezantuar ceremoninë e ndarjes së çmimeve Golden Globes, ka bërë një seri batutash, më të ndyra se ndonjëherë. Gervais është përzgjedhur për herë të tretë për të drejtuar këtë spektakël madh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.401Z

Gjikopulli: Pra, "gomari im është më i vjetër!”

Pas publikimit në gazetën “standard” të dy fotove ku përkonte ideja e pikturimit të gomarit - njëra që i takonte piktorit Stefan Taçi, ekspozuar në paraqitjen e përvitshme “Nëntori 12” dhe tjetra ishte e piktorit Edmond Gjikopulli, ekspozuar për konkurrim dhe përdorur si imazh i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.479Z

Pa shkak, nuk ka vetëvrasje, pra dhe shkaktari duhet ndëshkuar

Problemi i vetëvrasjeve që po diskutohet është shume i rëndësishëm sadopak që do të influencoje në opinion. Po une desha të ndaloja në dy aspekte: së pari, pergjegjesite e shtetit, që ka krijuar keto rrethana dhe, së dyti, kush duhet t’i kerkoje dhe si llogari atij. E theksoj k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.328Z

Sovraniteti buron nga qytetarët e Kosovës, pra nga ne

Kosovës, së shpallur dhe pranuar ndërkombëtarisht si vend i pavarur dhe sovran, po i rrezikohet edhe territori edhe sovraniteti. 6 pikat e propozuara nga OKB-ja, të modifikuara për Serbinë, dhe të pranuara nga BE-ja, synojnë ta ndajnë Kosovën në dysh: rreth 1/3-tat e territorit u jepet s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama