Rezultate te kerkimit per termin: +Prag

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.681Z

1% prag absurd

Edlira PRENDI Bashkehartuesi i Kushtetutes Sabri Godo tha dje se propozimi i Vangjel Dules qe pragu zgjedhor te behet 1%, eshte nje propozim absurd qe do te kooperatizonte parlamentin. Sipas Godos, nje prag i tille eshte i paimagjinueshem ne Shqiperi. Ai propozon rritjen e pragut ne masen 3 % dhe ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.172Z

Në prag të ndarjes?!

Ata janë bashkë që prej pesë vjetësh mirëpo duket se lidhja e Naomi Campbell dhe Vladimir Doronin së fundmi nuk po funksionon si duhet. Një burim ka thënë për gazetën New York Psot se ata madje tashmë janë ndarë. Naomi dhe Vladimir janë ndarë dhe ky i fundit ka koh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.202Z

PD: Prag kombetar elektoral 5%

Partia Demokratike ka vendosur te hedhe ne "tapetin" e diskutimeve per Kodin Zgjedhor dhe variantin e saj per sa i perket reformes zgjedhore. Pas nje ngurrimi te gjate, duke qene gjithnje ne pritje te propozimeve te PS, por dhe e gjendur nen goditjen e vazhdueshme te aleateve te saj ne qeverisje, PD

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.747Z

Tajlanda ne prag zgjedhjesh

Në Tajlandë u zhvilluan mitingjet e fundit në prag të zgjedhjeve të përgjithshme që do të zhvillohen të dielën. Kryeministri Abhisit Vexhaxhiva që drejton demokratët do të përballet me Partinë Puea që udh&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.507Z

Gripi, Shqiperia ne prag epidemie

Shqiperia eshte ne prag epidemie gripi. Vetem javen e fundit jane raportuar 9 mije raste te prekur nga  viruset e gripit qe qarkullojne. Por kjo shifer mendohet te jete dyfish me e madhe, pasi 9 mije rastet kane dale nga raporti i mjekeve te familjes apo poliklinikave ne te gjithe rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.762Z

Moore-Kutcher prag ndarjeje

Ashton Kutcher dhe Demi Moore ndodhen ne prag te ndarjes per shkak te nje tradhetie te aktorit. Nje vajze 21-vjecare tregoi ne nje emison televiziv disa mesazhe qe Ashton Kutcher i kishte derguar asaj ne celular ne kohen kur kishin nje marredhenie.Cifti i aktoreve ende nuk eshte shprehur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.032Z

Gripi. Prag epidemie ne vend

Shqiperia ndodhet ne prag te epidemise se gripit dhe kjo, per vete faktin se gjate nje muaji jane prekur 30 mije persona, te cilet jane regjistruar ne spitale. Por kjo shifer mund te jete me e madhe, pasi shume vete e kalojne gripin pa kerkuar ndihmen mjekesore. Epidemia Nisur nga shifrat zyrtare

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama