Rezultate te kerkimit per termin: +Praktikisht

Total: 9370
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.546Z

Luis Suarez dërgon praktikisht në shtëpi Anglinë

Anglia është praktikisht jashtë Botërorit të Brazilit. Pas humbjes me Italinë, britanikët kanë humbur edhe me Uruguajin, me të njëjtin rezultat, 2-1. Makthi i britanikëve dhe heroi i Uruguajit është Luis Suarez, që ka shënuar dy herë. Tashmë Anglia shpreson që Italia të fitojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.174Z

Shqiperia praktikisht ne NATO

Transformimi i NATO-s, ishte tema e diskutimit te nje konference nderkombetare per te cilen Aleanca ka zgjedhur Shqiperine per ta zhvilluar. Diskutime nga 48 vendet pjesemarrese nxorren perfundimin se Evropa eshte me pak e rrezikuar dhe se ushtria e saj duhet reformuar. Por numri 1 ne NA

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.116Z

Moti i keq, Dervishaj: Praktikisht jemi në situatë emergjence

Duke inspektuar nga afër Rrugën e Kombit, ministri i Transporteve, Sokol Dervishaj tha se praktikisht ndodhemi në një situatë emergjente. Ministri tha se situata pritet të përkeqësohet. Dervishaj: Sipas parashikimeve të metrologjisë situata pritet të vështirësohet akoma më shumë. Jemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.847Z

Ekspertë të rajonit: Shqipëria e madhe praktikisht po funksionon

Shqipëria e Madhe nuk është një projekt i parealizueshëm, praktikisht funksionon që tani. Kështu shprehen disa ekspertë të rajonit të Ballkanit. Për gazetën serbe Novosti , ekspertët theksuan se më vonë gjithçka do të bëhet çështje e mbyllur dhe kjo do të ndodhë pa asnjë konfl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.041Z

Bayerni praktikisht Kampione e Gjermanisë

Katër gola vetëm në pjesën e parë, kanë bërë që Bajerni i Munihut të sigurojë tre pikët e radhës në kampionatin gjerman, duke kaluar në kuotën e 65 pikëve dhe të mund të quhet që tani fitues i titullit kampion në Bundesligën gjermane, pasi ndodhet plot 20 pikë para Borusias s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.834Z

Voinovich: “Çështja e Kosovës praktikisht ka marrë fund”

22/09/2009  Deklarata e senatorit Gazeta “Danas” e Beogradit në botimin një ditë më parë në Nju-Jork shkruan se pritet të nisë debati në sesionin e 64-t të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së në lidhje me çështjen e Kosovës. Mes të tjerash kjo gazetë, duke iu refer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.509Z

Armand Shkullaku: Meta e poshtëroi Ramën me Yllin e turpit, praktikisht ka rënë si kryeministër

Armand Shkullaku shkruan se Ilir Meta e ka poshtëruar Ramën, me lëvizjen e fundit të ndryshimit të ministrit të Drejtësisë. Sipas Shkullakut, praktikisht Rama tani është vetëm një kryeministër në letër. Kryeministri Edi Rama u takua me zotin Ylli Manjani me të cilin bisedoi për r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama