Rezultate te kerkimit per termin: +Prandaj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.689Z

Patozi:Kosta, kandidaturë politike prandaj e rrëzuam

Kreu i grupit parlamentar të PD-së Astrit Patozi ka reaguar menjëherë pas deklaratave të kreut socialist Edi Rama se rrëzimi i kandidaturës së Vangjel Kostës për në Gjykatën Kushtetuese ishte bërë për motive të errta. Në një konferencë për shtyp Patozi ka theksuar se Vangjel K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.574Z

FOTOT/ Prandaj duhet të kemi kujdes nga këto ilaçe

Një amerikane, lëkura e të cilës u bë e argjendtë pasi përdori një ilaç me përmbajtje të këtij metali, ka paralajmëruar njerëzit e tjerë për këtë rrezik. Rosemary Jacobs, 71 vjeç, ka jetuar me këtë problem prej 60 vitesh. Mësuesja e shkollës fillore thotë se lëkura e saj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.669Z

Zoti Topi, ti nuk je shteti, prandaj bëre Grusht Shteti!

13-01-2012 / Redaksionale Shpallja e partisë së re në një emision satirik, në një kanal televiziv pranë opozitës, ishte vetëm forma karikatureske e zbritjes në mejdanin e politikës. Por marria e intervistës qëndronte tek paradoks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.951Z

Prandaj ishin aty tok me te tjere...

...Ora 1953. Nderkohe qe po shkruaj kete nanonews ne nje nga vilat e zones rezidenciale amerikane eshte duke u zhvilluar nje ceremoni. Mr. Alexander Arvizu eshte duke zhvilluar veprimtarine e tij te pare publike si Ambasador i SHBA-ve ne Tirane ate te prezantimit te vetes ne nje takim te zgjeruar me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:26.126Z

"Prandaj i shkonin qurrat poshtë në konferencë shtypi"

    Dokumenti që dëshmon se kryeministri kishte dijeni për Gërdecin ndërkohë që publikisht ai ka thënë të kundërtën, i ve kapakun kësaj historie të ndyrë dhe damkos këtë individ përfundimisht si trafikant dhe mashtrues ordiner… Unë si qytetar dhe lexues i "Sheku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.947Z

Privatizimi i Albpetrol, me përgjegjësi penale, prandaj Berisha nuk e votoi

Share Deputeti i opozitës, Erion Braçe, thotë se një ditë më parë me miratimin e ligjit për privatizimin e Albpetrolit, qeveria shiti përfundimisht të drejtat financiare të shqiptarëve mbi pasurinë më të madhe të vendit. “Ndarja e prodhimit, që ishte e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.400Z

Shkullaku: Prokuroria është pranë Tahirit, prandaj ai shpërtheu

"Shumë herë e kemi dëgjuar ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, me zë dhe figurë, të deklarojë për akuzat e shumta që i janë bërë: "drejtohuni në Prokurori, më hetoni, jam i gatshëm të përgjigjem përpara drejtësisë etj...". Por kur hetimi troket në portën e tij, ministri tra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama