Rezultate te kerkimit per termin: +Prania

Meta: total 1000 / total_found 9782 / time 0.005 / keyword[0] prania / docs[0] 9782 / hits[0] 10884 /
No Pic available
  • 2019-03-31

Vrasjet/ Elbasani në shtetrrethim, kontrolle në banesa, makina dhe biznese

Elbasani dhe Shkodra janë kthyer në Napoli dhe Palermo të vogla shqiptare, ku krimi ka zënë rrënjë dhe godet çuditërisht sa herë që kryeministri Edi Rama shprehet në Parlament se policia e ka situatën në kontroll dhe po bën punën e duhur. Pak ditë më parë në Elbasan u shënua nj

10 gjëra që duhet të dini para kirurgjisë kozmetike
  • 2019-03-27

10 gjëra që duhet të dini para kirurgjisë kozmetike

Në vitin 2017, në Itali u kryen mbi 300,000 operacione kirurgjikale kozmetike dhe mbi 650,000 trajtime jokirurgjikale. Sipas të dhënave të mbledhura nga Shoqata Ndërkombëtare e Kirurgjisë Plastike Estetike, në majë të operacioneve të kryera është shtim i gjirit (shtim i gjoksit), e nd

NGRITJA DHE RËNIA E KUVENDIT TË SHQIPËRISË
  • 2019-03-22

NGRITJA DHE RËNIA E KUVENDIT TË SHQIPËRISË

Kuvendin e Shqipërisë e kanë quajtur tempullin e Demokracisë. Kjo ndodhi pra, pas vitit 1990, kur nga pluralizmi i partive lindi Kuvendi i parë i Shqipërisë, i supozuar që në mënyrë të lirë përmbante delegimin e sovranitetit të kombit. Konsiderohej jo vetëm si tempulli i fjalës së

Unaza e Re/ Bllokohet për 4 orë rruga, PD: FNSH kërcënon me arrestime
  • 2019-03-20

Unaza e Re/ Bllokohet për 4 orë rruga, PD: FNSH kërcënon me arrestime

Protesta te Unaza e Re ka përshkallëzuar mbrëmjen e kësaj të hëne, pasi banorët e kësaj zone kanë bllokuar si çdo ditë rrugën. Por protesta e sotme nuk është mbyllur me bllokimin për 1 orë të rrugës, ashtu siç ka ndodhur për më shumë se 100 ditët e fundit. Bllokimi i rrugës

Gërdeci dhe trafiku i armëve, gjykata e Floridas rrëzon djalin e Berishës
  • 2019-03-17

Gërdeci dhe trafiku i armëve, gjykata e Floridas rrëzon djalin e Berishës

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Berisha, ka dështuar për të marrë një shfajësim para një gjykate amerikane në lidhje me biznesin e trafikimit të armëve dhe municionit kinez për llogari të një kompanie amerikane nga Gërdeci në drejtim të Afganistanit. Një gjykatë në Fl

Koka e tij vlente 10 mln $, por miku i Bin Laden jetonte nën hundën e ushtrisë së SHBA
  • 2019-03-12

Koka e tij vlente 10 mln $, por miku i Bin Laden jetonte nën hundën e ushtrisë së SHBA

Udhëheqësi me një sy i talebanëve Mullah Omar, për kokën e të cilit amerikanët kishin vendosur një shpërblim prej 10 milionë dollarë, i ka jetuar ditët e tij të fundit në paqe relative dhe brenda një banese jo shumë larg nga një bazë ushtarake amerikane. Ky detaj i panjohur më pa

Blindohet Fieri, Rama ka frikë popullin (Video)
  • 2019-03-09

Blindohet Fieri, Rama ka frikë popullin (Video)

Militantë të PD-së dhe LSI-së janë mbledhur sot në Fier, për të protestuar kundër kryeministrit Edi Rama. Ata kanë bërë thirrje për largimin e tij dhe shprehen të vendosur për të vijuar revoltën e tyre deri në dorëzimin e Ramës. Drejtori i Policisë së Fierit është përpjekur