Rezultate te kerkimit per termin: +Pranimin

Meta: total 1000 / total_found 7635 / time 0.004 / keyword[0] pranimin / docs[0] 7635 / hits[0] 8699 /
Alarmi i Spahiut: Në Holandë kërkojmë rikthimin e vizave për shqiptarët
  • 2019-03-29

Alarmi i Spahiut: Në Holandë kërkojmë rikthimin e vizave për shqiptarët

Ish-deputeti i LSI-se, Përparim Spahiu deklaron se tre parti në Holandë kërkojnë rikthimin e vizave për shqiptarët, e parë kjo si mundësia e vetme për kontrollin e krimit të organizuar shqiptar në këtë shtet.   Në një status në profilin e tij në Facebook, ai akuzon Ramën p

Prishet dënimi për Izet Haxhinë: Kam shumë për të thënë për vrasjen e Azem Hajdarit
  • 2019-03-20

Prishet dënimi për Izet Haxhinë: Kam shumë për të thënë për vrasjen e Azem Hajdarit

Në praninë e disa të afërmve dhe një miku nga Turqia, Izet Haxhia mësoi dy ditë më parë se do rigjykohet për vrasjen e deputetit të Partisë Demokratike, Azem Hajdari.  Kështu, Gjykata e Apelit Tiranë vendosi të pranojë kërkesën e ish-truprojës së Sali Berishës, që të dëgjohe

Ftesë për synetllëk, demokratët tallin opozitën e re!
  • 2019-03-13

Ftesë për synetllëk, demokratët tallin opozitën e re!

Të rinjtë e Partisë Demokratike tallin kandidatët që pranuan mandatin e deputetit. Ata kanë mbushur me fletushka hyrjen e Parlamentit, në nisje të seancës së sotme. Emrat e burrave i kanë deformuar si shenjë zhburrërimi, ndërsa emrat e grave i kanë ironizuar. Ligoraq Karamelo është

Njeriu më i besuar i Metës tradhton, pranon mandatin e deputetit
  • 2019-03-12

Njeriu më i besuar i Metës tradhton, pranon mandatin e deputetit

???????????????????????????????????? Ralf Gjoni pritet që të jetë pjesë e Parlamentit të Shqipërisë, pasi ai ka pranuar mandatin e deputetit. Në një reagim në Facebook, ai thotë se ka pranuar mandatin për t’i shërbyer axhendës euro-atlantike të vendit, duke theksuar se dëshiron

Skandal/ Ja sa pagoi Donald Lu për tu emëruar ambasador në Kirgistan (FOTO)
  • 2019-03-07

Skandal/ Ja sa pagoi Donald Lu për tu emëruar ambasador në Kirgistan (FOTO)

Në Shqipëri të gjithë e vlerësuan në nisje të mandatit të tij për deklaratat kur kërkonte kapjen e Peshqve të mëdhenj dhe goditjen e korrupsionit, por shumë u zhgënjyen në fund të eksperiencës së tij si ambasador, pasi në rrjetën e drejtësisë ranë veç cironka. Po flasim për

Dhuna ndaj gjyqtarit, FSHF përjashton Kamzën nga kampionati
  • 2019-03-06

Dhuna ndaj gjyqtarit, FSHF përjashton Kamzën nga kampionati

Pas dhunës në ndeshjen Kamza-Laçi, Komisioni Disiplinor ka përjashtuar Kamzën nga çdo aktivitet futbollistik për sezonin 2018-2019. Vendimet e Komisionit të Disiplinës së FSHF 1. KF Tirana, për sjellje të gabuar të spektatorëve, bazuar në Nenit 66 të KDS, dënohet me zhvillimin e 1 (

No Pic available
  • 2019-03-04

Opozita e re, ish-ministri i Ramës: Sa para, shtëpi e tendera po jepen?!

Me pranimin e mandatit të deputetit nga 4 kandidatë zëvendësues në listën e LSI-së, pas shpalljes së vakancave në Kuvendi dhe KQZ, duket se në Parlament po krijohet një opozitë e re. Në mjedisin politike e mediatik po flitet gjatë për këtë, por për ish-ministrin e Drejtësisë në