Rezultate te kerkimit per termin: +Prderisa

Total: 168
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.162Z

Rachel Uchitel me kapel t UK-s

E dashura multimilionerit Tiger Woods, Rachel Uchitel sht fotografuar me n fund n New York dukefitnes. Ajo ka qen n fokus t medieve pr nj koh t gjat prderisa mediat me n fund e kan fotografuar at. Ajo ka qen e veshur me nj kapel n t ciln sht emblema e Ushtris lirimtare t Kosovs prderisa ka shtit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.625Z

Cruise dhe Holmes udhtojn n Spanj

Tom Cruise dhe bija e tij Suri kan udhtuar drejt Spanjs prderisa nuk kan ngurruar q t veshin tesha te stilit flamengo. Tri vjear-ja sht dukur m e vjetr se tre vjet pr shkak t zinxhirve q i ishin vn n qaf. Fatmirsisht ajo nuk ka qen e obliguar q t ec prderisa aktori i Top Guy e ka mbajtur vazhdim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.635Z

Lily dshiron pajtimin e babit dhe t dashurit

Lily Allen dshiron pajtim t babit t saj Keith dhe t dashurit, dekoratorit, Sam Cooper, t cilt pas kritikave kan vendosur q tia japin edhe njri-tjetri nga nj mundsi. Kngtarja sht dukur sikurse motra e saj tre vjeare Teddie n Londr prderisa ka prdor bllok pr t biseduar m t tjert. Lily sht nj vajz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.538Z

Seksi n reklamn e re

Halle paraqitet shum seksi n reklamn e re. Duke demonstruar aftsit e saj edhe n reklama, aktorja Halle Bery nuk ka kaluar pa u vrejtur nga shikuesit e ndryshm t cilt kan plqyer trupin e saj. Aktorja n reklam vallzon n rr prderisa nuk i heq syt nga kamera.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.373Z

12 kundr Adelins!

Kngtarja Adelina Ismajli duket se nuk sht e adhuruara e kngtarve, s paku t atyre q kan marr pjes n festivalin Knga Magjike 2009. Sipas nj burimi t afrm me kt festival, ajo sht vlersuar me zero pik nga 12 kngtar t ktij festivali, prderisa ka pasur zra se ajo nuk sht vlersuar sa e ka merituar nga ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

Gately, i tradhtuar nga i dashuri!

Antari i grupit Boyzone, Stephen Gately ishte tradhtuar nga i dashuri i tij, pasi nj model homoseksual ka shitur tregimet e tija seksi mbrm. Antaret jan trbuar mbrm n kohn kur ka knduar n nj koncert memorial pr shokun e tyre, prderisa e ka tradhtuar at. Georgi Dochev (25) ka shpalosur se ai isht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.439Z

Shtohet varfëria

Rritja ekonomike n Kosov, qoft ajo edhe minimale, nuk po shndrrohet n punsim m t madh dhe ulje t shkalls s varfris, vlersojn ekspertt e ekonomis dhe t shtjeve sociale. Muhamet Sadiku nga Instituti “Riinvest”, thot se prderisa nj trend i till t jet prezent, Kosova do t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama