Rezultate te kerkimit per termin: +Precipitojn

Total: 7
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.696Z

Rama: Fullani kandidaturë e gabuar, PS nuk do ta votojë

“Kandidatura më e gabuar”, kështu e ka cilësuar dekretimin e Ardian Fullanit si Guvernator i Bankës së Shqipërisë nga Presidenti Topi, kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama. Në një qëndrim zyrtar, Rama shpreh keqardhje për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.041Z

Topi: Shqipëria ka nevojë për polin e tretë si amortizator

TIRANË – FRD-ja e kryesuar nga Bamir Topi nuk do të bëjë asnjë koalicion me partitë e vjetra dhe synon të krijojë polin e tretë. Në këto zgjedhje, FRD-ja do të testohet për herë të parë. Kryetari i FRD-së, Ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.930Z

Rusia, embargo për drithin deri në dhjetor

Eksportet jan ndalur deri n fund t vitit, pr shkak t shkatrrimit t siprfaqeve t mbjella Rusia, q sht nj prej eksportuesve m t mdhenj t grurit n bot, ndaloi eksportet e drithit, duke filluar me ditn e diel. Eksportet jan ndalur deri n fund t vitit, pr shkak t shkatrrimit t siprfaqeve t mbjella nga zj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.749Z

VATRA e shqetësuar nga dhuna policore në Maqedoni

Federata Panshqiptare e Amerikës "VATRA" po i ndjek me shqetësim protestat e shqiptarëve të Maqedonisë në Shkup dhe dënon me indinjatë dhunën e egër, ushtruar nga autoritetet policore të qeverisë Maqedonase. "Pamjet e përgjakura që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.027Z

Krimea, pengu i Putinit

Strategjia e Putinit sht e qart. Kievi i ri dhe Perndimi ndodhen tani n nj kurth t rrezikshm, mendon Ingo Mannteufel N gadishullin ukrainas, Krime, ngjarjet gjat ditve t fundit po precipitojn vrullshm. Edhe m tej priten zhvillime dinamike. Qysh n fillim ishte e qart, se proceset n Krime komandohen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.498Z

Opozita: Bregu manipuloi dokumentet për të shoqin

Prshkallzohen akuzat e PS-s. Reagon ministrja: Bashkshorti im nuk ka prfituar Precipitojn akuzat mes opozits dhe mazhorancs pr korrupsion, duke hapur nj rast edhe m skandaloz, at t manipulimit t dokumenteve zyrtare nga Qendra Kombtare e Regjistrimit. Dje paradite, deputetja socialiste, Olta Xhaka, a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.723Z

Astma, kush e shkaktondhe si shmanget

TIRANE - Asthma është një sëmundje kronike e karakterizuar nga sulme të përsëritura të vështirësisë në frymëmarrje dhe fishkëllimës (ëheezing), të cilat ndryshojnë nga personi në person, si në ashp&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama