Rezultate te kerkimit per termin: +Prefektet

Meta: total 131 / total_found 131 / time 0.000 / keyword[0] prefektet / docs[0] 131 / hits[0] 185 /
Mbledhja e jashtezakonshme thirrja e qeverise per popullaten
  • 2015-02-03

Mbledhja e jashtezakonshme thirrja e qeverise per popullaten

Transmetuar me 02022015 - 2345 PUBLICITET Qeveria u ben thirrje qytetareve te bashkepunojne me strukturat e emergjencave civile per te perballuar pasojat e permbytjeve masivebr br Pas mbledhjes se jashtezakonshme zvkryeministri

Plani amerikan per shpetimin  e Shqiperise  ne 1944
  • 2014-11-29

Plani amerikan per shpetimin e Shqiperise ne 1944

e Shtune 29 Nentor 20141230 pm ROMEO GURAKUQIbrbr   Amerikanet kane pasur nje plan per shpetimin e Shqiperise dhe Kosoves Per kete ekziston nje memorandum i nje qytetari amerikan njohes shume i mire i situates ne Shqiperi pergatitur me kerkese te autoriteteve aleate anglo-

Festa e batalionit te Semanit braktiset Kuvendi
  • 2014-09-24

Festa e batalionit te Semanit braktiset Kuvendi

e Merkure 24 Shtator 20141124 am p classwp-caption-text Festimet e 70-vjetorit te clirimit te FieritbrbrFesta e krijimit te batalionit te Semanit ka bere qe deputetet e qarkut te Fierit te mos ishin prezente dje ne mbledhjen e dy komisioneve parlamentare duke cuar dhe ne deshtim

Feste me portretet e Enverit ne Peze Rama anulon viziten
  • 2014-09-17

Feste me portretet e Enverit ne Peze Rama anulon viziten

e Merkure 17 Shtator 20141138 am p classwp-caption-text Perfaqesues te Qeverise dje ne PezebrbrKryeministri Rama ka braktisur festimet e sivjetme te 72-vjetorit te Konferences se Pezes Perfaqesues te qeverise ne festimet e djeshme ne Peze ishin zvkryeministri Niko Peleshi minis

Reforma territoriale nis konsultimi
  • 2014-02-12

Reforma territoriale nis konsultimi

Reforma territoriale kalon në një tjetër fazë, atë të konsultimit me qytetarët. Drejtuesit vendorë do te nisin organizimin e tryezave me komunitetet e tyre dhe te gjithe aktorët lokalë për t'i njohur qytetarët me nismën për n

No Pic available
  • 2013-11-05

Tahiri mbledh prefektet dhe kryebashkiaket per ndertimet pa leje

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, ka mbledhur prefektët, kryetarët e bashkive dhe drejtorët e policive të qarqeve.  Takimi është kryer në sallat e një hoteli në Tiranë. Në takim, kanë munguar kryetarët e Bashkive të c

No Pic available
  • 2013-10-05

Mblidhet qeveria emerohen zvministrat dhe Prefektet

Në mbledhjen e sotme të qeverisë janë miartuar emrat e zv/ministrave të kabinetit qeveritar si edhe janë emëruar edhe prefektët e 12 qarqeve të vendit. Gjatë mbledhjes së sotme është emëruar edhe kryetari i Komisionit të Pro