Rezultate te kerkimit per termin: +Preferohet

Meta: total 720 / total_found 720 / time 0.022 / keyword[0] preferohet / docs[0] 720 / hits[0] 843 /
Nuk preferohet nga Valverde, Coutinho drejt largimit nga Barça!
  • 2019-03-11

Nuk preferohet nga Valverde, Coutinho drejt largimit nga Barça!

Philippe Coutinho duket se nuk po kalon një periudhë të mirë të Barcelona. Braziliani nuk po arrin të gjejë formën e tij më të mirë në Camp Nou që kur u transferua nga Liverpool në janarin e vitit të kaluar. Zërat e merkatos flasin për një largim të mundshëm të 26-vjecarit dhe s

10 mënyra për të jetuar gjatë dhe për tu plakur mirë në 2019-ën
  • 2019-01-08

10 mënyra për të jetuar gjatë dhe për tu plakur mirë në 2019-ën

Si të rrisni shanset e jetëgjatësisë dhe jetës së mirë, me disa sekrete që do tju bëjnë të dukeni më të rinj. Nuk është kurrë vonë për t’u kthyer në rrugën e duhur: ja disa këshilla për vitin e ri bazuar në atë që thotë shkenca. Aktiviteti fizik e bën zemrën më të

Hysaj mbetet blu por ndryshon qytet, agjenti e çon kuqeziun te
  • 2018-12-06

Hysaj mbetet blu por ndryshon qytet, agjenti e çon kuqeziun te

Agjenti i Elseid Hysajt, Mario Giuffredi paralajmëron një transferim të mundshëm të mbrojtësit të kombëtares shqiptare te Chelsea në merkaton e janarit. Në intervistë për Radio Crc, menaxheri i Hysajt ka deklaruar se Sarri e dëshiron në skuadër 24-vjeçarin nga Shkodra dhe gjasat që

Miani sfidon Olimpiakosin, ndeshje të lehta për Arsenal e Chelsea
  • 2018-10-04

Miani sfidon Olimpiakosin, ndeshje të lehta për Arsenal e Chelsea

Një tjetër mesjavë emocionuese në Supersport, që do të transmetojë 8 sfidat më të rëndësishme si dhe golat direkt të raundit të dytë të ndeshjeve në grupe të Europa League. Në orën 18:55, përballja që tërheq më shumë vëmendjen për opinionin sportiv është pa dyshim Milan-O

No Pic available
  • 2018-07-30

Sarri konfirmon Morattën dhe djeg kampionin e botës

Maurizio Sarri vijon punën për të implementuar idetë e tij për futbollin, te skuadra e Chelseat, të cilën e drejton prej rreth 10 ditësh. Ish trajneri i Napolit ka parë me vëmendje lojtarët në dispozicion dhe e ka të qartë tashmë se cilët lojtarë do të mbajë në skuadër dhe se ç

Pushime në mal. Në Razëm mes alpeve dhe freskisë
  • 2018-07-20

Pushime në mal. Në Razëm mes alpeve dhe freskisë

Rruga e asfaltuar deri në qendër të Razmës, afërsia me Shkodrën, çmimet tepër konkurruese, klima kurative, qetësia, ushqimet tradicionale dhe bukuria natyrore janë këto disa nga arsyet pse Razma gjithnjë e më shumë po kthehet në një destinacionet kryesore të turizmit malor në veri

Pankina e Polonisë, ish-trajneri i Kroacisë rivalizon De Biasin
  • 2018-07-07

Pankina e Polonisë, ish-trajneri i Kroacisë rivalizon De Biasin

Pavarësisht parashikimeve dhe pritshmërive, Polonia e mbylli aventurën në botërorin rus që në fazën e grupeve, ku mori vetëm 3 pikë dhe u rendit në vendin e fundit. Kjo bëri që trajneri Nawalki të largohej nga drejtimi i skuadrës, ndërsa tani Federata Polake e Futbollit është në