Rezultate te kerkimit per termin: +Prej

Meta: total 1000 / total_found 448978 / time 0.157 / keyword[0] prej / docs[0] 448978 / hits[0] 812561 /
Njihuni me bimen qe largon deshiren per duhan
  • 2016-10-20

Njihuni me bimen qe largon deshiren per duhan

Transmetuar me 19102016 - 2141 Personat qe konsumojne prej shume vitesh duhanin e kane shume te veshtire te heqin dore nga ky vesbr br Nikotina eshte ajo qe ne fakt krijon varesine ndaj pirjes se duhanit dhe shkakton probleme ne or

Denohet me burg te perjetshem shqiptari qe vrau grekun pasi i hyri ne shtepi
  • 2016-10-20

Denohet me burg te perjetshem shqiptari qe vrau grekun pasi i hyri ne shtepi

Transmetuar me 18102016 - 2011 Foto Godina ku ndodhi ngjarjabr br Emigranti shqiptar Dritan Ziu i cili akuzohet se vrau me thike fqinjin grek pasi ky i fundit e sulmoi ate ne shtepi eshte denuar sot nga gjykata ne Rodos me burgim t

Mbahet peng per 6 ore nje burre ne Mallakaster zbulohet motivi
  • 2016-10-20

Mbahet peng per 6 ore nje burre ne Mallakaster zbulohet motivi

Transmetuar me 18102016 - 1159 Mallakaster 18 tetor 2016 NOAal- Nje burre ne Mallakaster eshte mbajtur peng nga nje tjeter ne fabriken e vajit te ulliritbr br Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Bejar ku i dyshuari per pengmarrjen eshte

Mbante peng rumunen ne Itali pranga shqiptarit
  • 2016-10-20

Mbante peng rumunen ne Itali pranga shqiptarit

Dy shtetas shqiptare jane arrestuar dhe nje vajze rumune qe mbahej peng prej tyre eshte liruar nga policia italiane ne lokalitetin Muxhelo prane Firencesbr br Sipas raportimeve te mediave italiane vajza 18 vjece mbahej e mbyllur ne nje kasolle prej thuajse tre javesh Ne te njejten banese policia k

Kushtet cnjerezore ne burgun e Igumenices 4 shqiptare apel per ndihme
  • 2016-10-20

Kushtet cnjerezore ne burgun e Igumenices 4 shqiptare apel per ndihme

Kater shtetas shqiptare midis tyre nje nga Kosova po mbahen prej 53 ditesh ne rajonin e Policise se Igumenices ne Greqi pa dale ne gjyq Te ndaluar nga Policia greke ata kerkojne ndihmen e autoriteteve shqiptare per kushtet cnjerezore ne te cilat ndodhenbr br Kater te ndaluarit te cilet flene ne to

Aksidenti ne Korce vdesin dy police te burgut te Drenoves
  • 2016-10-20

Aksidenti ne Korce vdesin dy police te burgut te Drenoves

Korce 19 tetor 2016 NOAal - Shenohet viktima e dyte e aksidentit te rende te ndodhur pasditen e sotme ne aksin rrugor Korce-Bilisht ku u perfshine 5 punonjes te burgut te Drenovesbr br Ai eshte Agim Beshi 54 vjec nga Fushe Kruja i cili ndodhej ne njeren prej makinave qe u perplasen Ai nderroi jete

elet fushata ne Kolonje Rama Te vazhdojme punen e nisur
  • 2016-10-20

elet fushata ne Kolonje Rama Te vazhdojme punen e nisur

Transmetuar me 19102016 - 1248 Kolonje 18 tetor 2016 NOAal- Mazhoranca celi sot fushaten elektorale per zgjedhjet e pjesshme ne bashkine e Kolonjesbr br Kryeministri Edi Rama e nisi fjalen e tij duke kerkuar 1 minute heshtje per is