Rezultate te kerkimit per termin: +Preket

Total: 4292
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.269Z

Bufon nuk preket, qëndron te Juve

Betega Pas spekulimeve se Juventusi mund të shesë Xhanluixhi Bufon, zv.drejtori i përgjithshëm i klubit, Roberto Betega, ka sqaruar se portieri nuk preket. “Skuadra është e përqendruar për t’u rikthyer te rezultatet pozitive dhe zërat për largime apo për shitje nuk e shpërqe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.779Z

Edhe Soni preket nga belfie mania (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Soni Malaj prej disa ditësh është duke pushuar në Turqi. Ajo ndodhet së bashku me vajzën e saj dhe me këngëtaren tjetër, Rozana Radi. Ndërkohë, Mirko, bashkëshorti i saj, nuk duket gjëkundi. Soni ka postuar disa foto në rrjetet sociale, duke treguar linjat e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.821Z

Berisha: Shqiperia nuk preket nga kriza

Kryeministri Berisha i qendron idese se Shqiperia nuk do te preket nga kriza ekonomike. Ne forumin boteror te ekonomise ne Davos, kryeministri shqiptar u shpreh se per te dale nga kriza duhen rregulla te reja te funksionimit te ekonomise globale.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.084Z

VIDEO/ Incident live në TV, preket në të pasme irritojnë modelen

Modelja Rayssa Teixeiro Melo,e veshur vetëm me bikini reagon shumë ashpër kur prezantuesi me apo pa dashje i prek të pasmet e saj. Ajo e qëllon me shuplakë dhe e ofendon. Modelja ishte zgjedhur për të demostruar vendosjen e kremit për mbrojtje ndaj diellit në trup.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.508Z

Ekspertet:Sistemi bankar nuk preket nga kriza

Sistemi bankar shqiptar nuk do te preket nga kriza boterore e tregjeve, por pasojat do te reflektohen ne sektore te tjere.Eksperte te ekonomise sqarojne per TV Koha, se bankat ne Shqiperi po funksionojne me se miri.Por do te jene eksportet, importet, investimet e huaja dhe perberes te tjere te ekono

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.699Z

Betega siguron: Buffon nuk preket

Drejtori i Përgjithshëm i Juventusit, Roberto Betega, në një deklaratë zyrtare lëshuar prej zyrave të klubit bardhezi, ka siguruar tifozët juventinë se mbrojtësi ekstrem i skuadrës, Gigi Buffon do të qëndrojë në Torino. “Buffon nuk preket. Do të qëndrojë tek Juvent

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.832Z

FOTOT erotike të vajzës së Bruce Willis, gjoksi jashtë dhe preket poshtë (16+)

Vajza çapkëne e aktorit të madh Bruce Willis ka publikuar një sesion fotosh mjaft të guximshme. Ajo shihet me gjoksin jashtë dhe preket poshtë. Fotot janë censuruar pjesërisht nga gjithë mediat duke mbuluar gjoksin e saj të bëshëm.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama