Rezultate te kerkimit per termin: +Premierlign

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.625Z

Gerrard, i etur pr Premierlig

Steven Gerrard ka shpjeguar se cili ishte zemrimi m i madh n karriern e tij t jashtzakonshme. Mesfushori anglez, i cili me Liverpool e ka fituar Lign e Kampionve, Kupn UEFA, Superkupn e Evrops, Kupn e Anglis dhe disa trofe m t vegjl, vuan q nuk e ka fituar ende kampionatin anglez. Ta fitosh Premie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.222Z

Memelli, bomberi i 32-të në botë për vitin 2009

Lojtari, q sipas t gjitha gjasave do t transferohet te Spartak Nalik n Premierlign ruse, ishte nj prej elementve m t rndsishm t Tirans kampione. Gjat edicionit t kaluar, pogradecari realizoi 22 gola, duke u shpallur “Kpuca e Art” e Kategoris Superiore. Memelli renditet menjher

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.173Z

Mendon pr Europ

Lorik Cana krkon q Sunderland t marr msim nga kryesuesi i Premierligs, Chelsea, pr ta gjetur balancimin e ekipit, i cili do ta shpinte drejt pjesmarrjes n garat europiane sezonin e ardhshm. Pas fitores ndaj Arsenal, Macet e Zeza u mposhtn n Wigan, por Lorik Cana krkon nga ekipi i tij t arrij sukse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.657Z

Shqipëria nis aventurën drejt Euro 2012. Kuqezinjtë grumbullohen mes mungesave

Kombtarja N orn 18:00, lojtart do t akomodohen n hotel “Dyrrah”, strvitja fillon t hnn n mngjes Shqipria nis grumbullimin n prag t startit t eliminatoreve t Euro 2012. Kuqezinjt do ta nisin fushatn n Grupin D me sfidn e 3 shtatorit n fushn e Rumanis, ndrsa n datn 7 n “Qemal Stafa&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama