Rezultate te kerkimit per termin: +Premte

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.159Z

Edhe data 13 edhe e premte! ''TERS''?

LONDËR- Për supersticiozët numri 13 sjell ters, po ashtu edhe dita e premte, por edhe kur bëhen bashkë këto dyja, si dita e sotme, mundohen të shmangin lëvizjet, të shtyjnë për një ditë tjetër punën dhe planet e tyre. Ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.571Z

Edhe data 13 edhe e Premte, sjell ters

LONDËR - Për supersticiozët numri 13 sjell ters, po ashtu edhe dita e premte, por edhe kur bëhen bashkë këto dyja, si dita e sotme, mundohen të shmangin lëvizjet, të shtyjnë për një ditë tjetër punën dhe planet e tyre. Ekzistojnë disa teori mbi origjinën e kombinimit të kësaj date

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.152Z

SOFT NEWS Për supersticiozët! Sot është e premte, 13!

TIRANË, 13 nëntor /ATSH/ - Për supersticiozët numri 13 sjell ters, po ashtu edhe dita e premte, por edhe kur bëhen bashkë këto dyja, si dita e sotme, mundohen të shmangin lëvizjet, të shtyjnë për një ditë tjetër punën dhe planet e tyre.Ekzistojnë disa teori mbi origjinën e kombinim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.762Z

Kujdes ku hidhni hapat sot, është e premte 13!

Share Për ata që janë shumë supersticiozë, kjo e sotmja është një ditë e veçantë. Sot është e premte 13 dhe shumë njerëz mendojnë se është një ditë pa fat. Lajmi i keq është se sivjet ka tre data e premte 13. Por lajmi i mirë është se nëse kalon ky v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.716Z

Kuvend, dekretet e Topit, ditën e Premte

  Anëtarët e Komisionit të Ligjeve pritet të kalojnë pa debat dekretet e Topit TIRANË- Dekretet e Presidentit të Republikës për gjashtë anëtarët e Gjykatës së Lartë do të shqyrtohen vetëm ditën e Premte. Anëtarët e Komisionit të Ligjeve kanë qenë në një zë dje,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.116Z

Milano, varrimi i Bongiorno, diten e premte

Babai i televizionit italian, Mike Bongiorno do percillet per ne banesen e fundit diten e premte ne qytetin e Milanos. Ceremonia kishtare do zhvillohet ne kishen e Shen Merise ndersa ne pas trupi i prezantuesit televiziv do te transportohet ne Novara afet Liqenit te Madh per t’u va

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.195Z

Trajneri i kombëtares brenda ditës së premte

Tiranë - Emri i trajnerit të përfaqësueses shqiptare pritet të bëhet i ditur brenda ditës së premte nga Federata Shqiptare e Futbollit. Këtij trajneri do t’i jepet mundësia të zhvillojë një ndeshje miqësore me gjigantët e Milanit në stadiumin “Qemal Stafa” më 12 maj, ku në di

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama