Rezultate te kerkimit per termin: +Premtimit

Meta: total 1000 / total_found 1690 / time 0.002 / keyword[0] premtimit / docs[0] 1690 / hits[0] 1779 /
1001 legalizime falas, Rama: Durrësi i Ri modeli i të ardhmes për zonat informale
  • 2015-04-11

1001 legalizime falas, Rama: Durrësi i Ri modeli i të ardhmes për zonat informale

Banorët e zonës së ish Kënetës në Durrës ishin sot përfituesit e radhës në procesin e legalizimit falas. Në zonën e ish Kënetës, e vlerësuar si një ndër zonat më informale në territorin e vendit, në prani të Kryeministrit Edi Rama u shpërndanë njëmijë e një leje legalizimi

Basha: Lirimi i Frrokut është dorëzimi i shtetit tek mafia, Tahiri të dorëhiqet
  • 2015-04-09

Basha: Lirimi i Frrokut është dorëzimi i shtetit tek mafia, Tahiri të dorëhiqet

Kryetari i opozitës përsëriti qëndrimin se kërkesa e interpolit belg u mbajt e fshehur me qellim që Frroku të përdorej në çështjen "Doshi". Basha deklaroi se demokratët e kanë gati ofertën për nxjerrjen e vendit nga kriza ekonomike, e cila konsiston tek ulja e çmimit të ener

Gazeta gjermane: Pacolli mashtroi punëtorët kosovarë në Kazakistan
  • 2015-04-05

Gazeta gjermane: Pacolli mashtroi punëtorët kosovarë në Kazakistan

Gazeta prestigjioze gjermane "Die Welt am Sonntag" ka akuzuar oligarkun dhe kryetarin e Aleancës Kosova e Re Behgjet Pacollin se përmes firmës së tij "Mabetex" ka mashtruar punëtorët nga Kosova, të cilët i dërgon në kantieret e Kazakistanit. Në një reportazh nga fshati Likofc i Drenicë

Lezhë, shpërndahen më shumë certifikata legalizimi se në 8 vjet të marra së bashku
  • 2015-04-01

Lezhë, shpërndahen më shumë certifikata legalizimi se në 8 vjet të marra së bashku

Fjala e Kryeministri Edi Rama gjatë ceremonisë së shpërndarjes së lejeve të legalizimit në Lezhë: Përshëndetje të gjithëve! Është kënaqësi e veçantë që bëjmë takimin këtu, në këtë vepër të madhe publike të ndërtuar, pas kaq shumë vitesh që qendra e këtij qyteti histo

PR me kandidate te saj ne zgjedhje Basha smbajti premtimin per Duken
  • 2015-03-31

PR me kandidate te saj ne zgjedhje Basha smbajti premtimin per Duken

0 brbr brbrRepublikanet duket se jane drejt nje vendimi per te dale te vetem ne zgjedhjet e 21 qershorit Kryesia e Partise Republikane ka autorizuar Asamblene Kombetare qe brenda 10 diteve te perzgjedhe kandidatet e saj per 61 bashkitebrbr brbrDuket se shkak per nje dalje te mundshme nga koalicioni

Premierë: “Besën Besë” Kushtrimit dhe Premtimit (Video)
  • 2015-03-16

Premierë: “Besën Besë” Kushtrimit dhe Premtimit (Video)

Kushtrim Dobra në bashkëpunim me këngëtarin, Premtim Ibrahimi kanë publikuar këngën e tyre më të re të titulluar 'Besën Besë'. Ashtu siç ishte paralajmëruar, kënga u pëlqye shumë dhe komentet e para ishin shum&eu

Nis ne Elbasan projekti per impiantin e mbetjeve
  • 2015-03-16

Nis ne Elbasan projekti per impiantin e mbetjeve

0 brbr brbrI premtuar disa here ne 25 vjet ne Elbasan ka nisur me ne fund puna per ndertimin e impiantit te pare ne vend per perpunimin e mbetjeve urbanebrbr brbrNdertimi i tij duket se do te zgjidh me ne fund dhe problemin e shkarkimit jashte cdo norme europiane te gazrave te demshem nga djegia e