Rezultate te kerkimit per termin: +Premtimit

Meta: total 1000 / total_found 1875 / time 0.001 / keyword[0] premtimit / docs[0] 1875 / hits[0] 1980 /
Familja në Yzberisht bashkëjeton me transformatorin 400 volt
  • 2016-10-20

Familja në Yzberisht bashkëjeton me transformatorin 400 volt

Jeta e disa banorëve në periferi të Tiranës, Yzberisht dhe Kombinat rrezikohet seriozisht nga 2 kabina të tensionit të lartë. Një kabinë e vendosur brenda një ambienti në katin e parë të një pallati  të ri në zonën e Yzberishtit e cila paraqet një rrezik të vazhdueshëm për kali

Nisin punimet për ndërtimin e këndit sportiv në njësinë 7
  • 2016-10-17

Nisin punimet për ndërtimin e këndit sportiv në njësinë 7

Fëmijët e Njësisë Administrative nr. 7 në kryeqytet do të kenë shumë shpejt hapësirën e tyre të argëtimit. Bashkia e Tiranës, në përmbushje të premtimit për të ndërtuar 12 kënde lojërash, ka nisur punën për ndërtimin e këndit të tetë të lojërave për fëmijë dhe ambient

No Pic available
  • 2016-10-14

Mustafa Nano: Çfarë (nuk) duhet të bëjë Ben Blushi?

Nga Mustafa Nano Ben Blushi na kish bërë me dije me anë të një shkrimi lidhur me vendimin që kish marrë, por dje i dha një formë më zyrtare këtij vendimi. E shpalli edhe në Kuvendin e Shqipërisë largimin nga Partia Socialiste. Dhe me këtë, merret vesh se nuk ka më kthim prapa. Mbyll

No Pic available
  • 2016-10-12

Ironia e gazetarit Urim Bajrami ndaj Veliajt: Kryebashkiak, kështu mbahen premtimet?!

Gazetari Urim Bajrami ka ironizuar kryebashkiakun Erion Veliaj për mos mbajtjen e premtimit të rishpërndarjes së linjave të transportit urban në Tiranë. Postimi në Facebook i Urim Bajramit Une nuk e di nese Erion Veliaj ndikoi ne largimin nga puna te gazetares se shkelqyer Alida Tota. Apo ne

No Pic available
  • 2016-10-12

FOTOT/ Një tjetër kënd lojërash për fëmijët e Tiranës, ja ku ndodhet

Zonës së Alliasit në Njësinë Administrative nr. 4 në kryeqytet i është shtuar një hapësirë e re për fëmijët dhe të rinjtë ku mund të kalojnë kohën e lirë. Në vijim të mbajtjes së premtimit për të krijuar 12 kënde lojërash në çdo lagje të Tiranës, Bashkia e Tiranës

Tiranë, përfundon këndi i pestë i lodrave për fëmijë në Allias
  • 2016-10-12

Tiranë, përfundon këndi i pestë i lodrave për fëmijë në Allias

Zonës së Alliasit në njësinë administrative nr. 4 në kryeqytet i është shtuar një hapësirë e re për fëmijët dhe të rinjtë ku mund të kalojnë kohën e lirë. Në vijim të mbajtjes së premtimit për të krijuar 12 kënde lojërash në çdo lagje të Tiranës, Bashkia e Tiranës pë

No Pic available
  • 2016-10-04

Një gjerman që iu bën thirrje shqiptarëve: Mos u largoni, në Perëndim do gjeni punë dhe para por sështë kjo kryesorja në jetë

Roland Siegëald, një shtetas gjerman që ka ardhur disa herë në Shqipëri që prej vitit 2009, iu bën thirrje shqiptarëve që most ë largohen nga vendi i tyre. Ai thotë se në Gjermani dhe vende të tjera është e vërtetë se mund të sigurojnë më shumë punë dhe para, porn ë jetë