Rezultate te kerkimit per termin: +Pren +Familjes +Lleshi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.164Z

Haradinaj, shpreh ngushëllime për vdekjen e Zef Lleshit

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, me keqardhje të thellë mori lajmin për ndarjen nga jeta të Zef Lleshit, atdhetarit të shquar, mbështetësit të UÇK-së dhe babait të dy dëshmorëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.105Z

Dosja e ldquoPukesrdquo ne Gjykate

Njësia task-force mbylli hetimet dhe dërgoi për gjykim 9 persona për skandalin në drejtësi të denoncuar në emisionin investigativ "Fiks Fare". Ne kerkesen per gjykim,  prokuroret i kerkojne Gjykates Penale të Tiranës, t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.666Z

Pranga zyrtareve te korruptuar

Ish-prokurori i Pukës, Pëllumb Premçi, Sekretarja e Gjykatës së Pukës, Liljana Shkjau dhe kancelarja Meliha Kuka u arrestuan nga policia nën akuzën e korrupsionit dhe shpërdorimit të detyrës. Tre personat e prangosur, pjesë e v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.860Z

Kryengritja e Bregut të Matës nën udhëheqjen e Gjeto Cokut

07-09-2012 / Nga Pjetër Delia E në qoftë se gja nuk qe per ne si vjet /Mos të ketë dyshim ndokush se vdiq Shqipnia/Vjen pranëvera e prap në mal na qet.Këto vargje janë lajtmotivi i kryengritjes së përgjithshme të vitit 1911 ku kërkes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama