Rezultate te kerkimit per termin: +Pres

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.267Z

Zoti më tha tia pres kokën

Share Një kamarier shqiptar, që ia preu kokën menaxherit të restorantit ku punonte në Britani, tha se Zoti i kishte thënë të bënte diçka të tillë. Jonathan Limani, një skizofren paranojak, kishte pasur precedentë të mëparshëm për ngjarje të dhunshme kur ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.762Z

Berisha: Do pres certifikimin final

Kryeministri Sali Berisha foli dje në mbledhjen e Grupit Parlamentar të PD-së mbi vendimin e Kolegjit Zgjedhor që shpall fitues kandidatin Lulzim Basha.Kreu i qeverisë tha se ai do të presë certifikimin final nga institucionet. “Vendimi u gjet legjitim dhe nuk mund të ishte tjetër, jo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.481Z

Rebeka Ferguson: Po pres fëmijën e tretë

  Ylli i X Faktor UK Rebeka Ferguson, por tashmë edhe një këngëtare e afirmuar me disa këngë dhe hite të saj, ka treguar me krenari se tashmë po pret fëmijën e saj të tretë. Këngëtarja ka njoftuar fansat e saj në Twitter për lajmin e gëzuar të dielën në darkë: Po, jam duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.162Z

F1 Schumi Pres me padurim nisjen e sezonit

“Po pres me padurimin fillimin e sezonit të Formulës 1.” Këto nuk janë fjalët e një piloti të ri që pret debutimin e tij me ankth, por të 43-vjeçarit Michael Schumacher, i cili është gati për fillimin e një tjetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.405Z

Ranieri: Pres rezultat kundër Sienas

Trajneri i Romës, Claudio Ranieri, është i bindur se skuadra e tij e re do ta tejkalojë momentin e krizës, duke filluar me një fitore kundër Sienas. "Jam i bindur se kjo skuadër dëshiron të reagojë dhe të ndërrojë faqe, dhe kjo është ajo që pres nesër". "Dëshiroj të shoh një s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.315Z

Moratti Pres kthesen nga Benitez

Presidenti i Interit Massimo Moratti nenvizon se ka besim te plote tek trajneri Rafael Benitez edhe pse ekipi zikalter ndodhet 10 pike larg Milanit te vendit te pare ne Serine A. Kam besim tek Benitez dhe ne Boterorin e Klubeve pres qe te beje kthesen duke fituar kete trofe. Kjo fitore do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.207Z

Gavazaj: Pres kombëtaren, ëndërroj Realin

Nga Erjon Halili Jam gjithmonë i gatshëm për grumbullim me kombëtaren A dhe po pres me padurim   Enis Gavazaj është një nga lojtarët e rinj më premtues, të kombëtares U-21 dhe të kampionatit belg. Mesfushori me origjinë nga Zhuri i Kosovës, i cili aktivizohet  për të dytin vit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama