Rezultate te kerkimit per termin: +Presence

Total: 58
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.512Z

Shkoder situate dramatike

Niveli i ujit ka pesuar nje rritje te frikshme duke u afruar dhe ne brendesi te qyetit mbremjen e se merkures ne qytetin e Shkodres. UPDATE Krahasuar me oret e paradites niveli i ujit eshte rritur ne menyre te frikshme ne lagjen Xhabije dhe mund te konsiderohet me i larte se ne permbytjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.875Z

Reshje te dendura shiu ne Lezhe dhe Vlore

Reshjet e dendura te shiut ne qarkun e Lezhes bene qe disa rruge te mbusheshin me uje. Me problematike situata u be ne aksin qe lidh Shengjin me superstraden Tirane- Lezhe. Prezenca e uji beri qe qarkullimi I mjeteve te bllokohej per afro 40 minuta. Moti I keq shkaktoi probleme edhe ne qytetin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.783Z

Irina Shayk, thjesht e mrekullueshme (FOTO)

Ndërsa i dashuri i saj, Kristiano Ronaldo përgatitet për një nga ndeshjet më të rëndësishme të Realit këtë vit, derbin e Madridit, e dashura e tij, Irina Shayk ndodhet mijëra kilometra larg. 28-vjeçarja është shfaqur ndërsa merrte pjesë në një eveniment në Beverly Hills. Dhe,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.854Z

Studentja vjedh shoqen e dhomës, bën operacion hundën dhe buzët

Kjo është një studente e fiksuar pas medias sociale, e cila memorizoi detajet e kartës së kreditit të shoqes së dhomës për të paguar operacionin plastik për hundën dhe buzët. Ayesha Pudden vodhi më shumë se 5 mijë sterlina nga karta e kreditit e shoqes së saj, Yuan Guo, për të sp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.439Z

Reshje permbytje ne disa zona

Ne te gjithe vendin gjate mbremjes se djeshme dhe ne oret e para te mengjesit te sotem ka patur reshje te konsiderueshme shiu te cilat ne disa zona kane shkaktuar edhe permbytje. Dalja e lumit Kir nga shtrati ne zonen e Shkodres ka shkaktuar mbytjen e dhjetra hektareve si dhe shume ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.676Z

Jemen , teologët: Xhihad nëse vendi pushtohet nga trupat e huaja

Edhe pse tani për tani Shtetet e Bashkuara e kanë përjashtuar çdo mundësi për të ndërhyrë në mënyrë të drejtpërdrejtë, teologët islamikë të Jemenit kanë autorizuar një xhihad të shenjtë në rast të një ndërhyrjeje ushtarake të huaj në vendin arab. Lajmi është konfirmuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.497Z

Zharres proteste per termetin

Pas tërmetit të djeshëm me qindra banorë të komunave Zharrës, Kuman dhe nga bashkia Roskovec dolën në rrugë duke bllokuar aksin nacional. Dje ne mbremje ata te revoltuar bllokuan rrugen. Banoret akuzojne kompanine Bankers Petroleum se me opera

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama