Rezultate te kerkimit per termin: +Presidenc

Total: 4042
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.053Z

Presidencën e merr uji

Oborrin e Presidencën e Kosovës e ka marr uji nga të reshurat e fundit që kanë rënë në Prishtinë. Sot kryeqyteti është vërshuar nga uji për shkak të një stuhie të të reshurave./Indeksonline/   AdPlatformZone =

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.874Z

Hakerët “sulmojnë” presidencën ruse

RUSI-Faqja zyrtare e internetit të presidencës ruse dhe Bankës Qëndrore të këtij shteti janë sulmuar nga Hakerët e panjohur sot. Shërbimi për media në Kremlin thanë se sulmet u eliminuan nga faqja e internetit dhe se po merren masa që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.323Z

Gjermani, një zarf i dyshimtë zbulohet në presidencë

BERLIN- Një zarf tepër i dyshimtë u zbulua sot në zyrat e presidencës federale gjermane, në Pallatin Bellevue, njoftuan burime të sigurisë. ''Një zarf që dyshohej se përmbante lëndë eksplozive u zbulua sot në zyrat e presidenc&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.362Z

Shkup, Hungariaprezanton prioritetete presidencës së saj

SHKUP- Ambasadori i Hungarisë në Maqedoni Frenc Kekeshi do të paraqesë sot para Komisionit kuvendor për çështje ekonomike programin dhe prioritetet për punën në presidencën hungareze me Bashkimin Evropian, për periudhën janar-qersho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.875Z

Hakerët “sulmojnë” websiten e presidencës ruse

RUSI - Faqja zyrtare e internetit të presidencës ruse dhe Bankës Qëndrore të këtij shteti janë sulmuar nga Hakerët e panjohur sot. Shërbimi për media në Kremlin thanë se sulmet u eliminuan nga faqja e internetit dhe se po merren masa q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.218Z

Italia merr presidencën e radhës të Bashkimit Evropian

BRUKSEL- Italia merr sot presidencën e radhës të Bashkimit Evropian, ndërkohë që dje ishte dita e fundit e presidencës gjashtëmujore të Greqisë. Siç shkruan agjencia italiane e lajmeve Ansa, Kryeministri i Italisë, Matteo Renzi do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.344Z

Irlanda mori Presidencën e Bashkimit Evropian

Irlanda nga sot, për herë të dytë në historinë e vet, ka marrë Presidencën e Bashkimit Evropian. Kryesuese me mandat gjashtë mujor e BE para Irlandës ishte Qiproja. Në gjashtëmujorin e udhëheqjes, Irlanda preokupim do të ketë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama