Rezultate te kerkimit per termin: +Presidenti +Bamir +Topi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.241Z

Presidenti, Bamir Topi viziton familjen Jashari

Presidenti i Shqipërisë Bamir Topi ka vizituar sot herët në mëngjes familjen Jashari në Prekaz, ku u prit nga Rifat Jashari, vëllai i komandantit lengjendar Adem Jashari. Është një emocion i veçantë që ndodhem në familjen e Adem Jasharit, tha me këtë rast presidenti Topi, megjithëse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.794Z

Presidenti Bamir Topi uron shqiptaret

Ne Shqiperi presidenti Bamir Topi uroi qe Viti i Ri ta shpjere vendin me afer idealit europian duke kujtuar se vendimi i heqjes se vizave eshte nje moment per te cilin ky nderrim vitesh do te mbahet mend. Ne mesazhin e tij te fundvitit kreu i shtetit u shprehu urimet te gjithe shqiptareve kudo qe nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.152Z

Presidenti Bamir Topi pret Fadil Vokrrin

Presidenti i Republikes, Bamir Topi, priti dje ne Pallatin e Brigadave kryesine e Federates Kosovare te Futbollit te udhehequr nga kryetari i saj, ish-futbollisti i njohur kosovar, Fadil Vokrri. Takimi ka qene i ngrohte dhe Presidenti Topi, pasi uroi Vokrrin per pavaresine e Kosoves, i premtoi atij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.792Z

Presidenti Bamir Topi udhëton drejt Qipros

Presidenti i Republikës, Bamir Topi, i shoqëruar nga Zonja e Parë, Teuta Topi, në krye të një delegacioni zyrtar, u nis dje për në Qipro, ku është ftuar të marrë pjesë në takimin ndërkombëtar për paqen: "Qytetërimi i Paqes: Besime dhe Kultura në Dialog", i cili do të mbahet në N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.344Z

Mauzoleumi dhe Presidenti Bamir Topi

AGIM NEZA Refreni baltëfolës për ndërtimin e kompleksit parlamentar të Kuvendit të Shqipërisë do të riniste pasi Kuvendi e miratoi me 72 vota në seancë plenare projektligjin. Për fat të keq, argumentet dhe debati nuk u zhvilluan në foltoren e Kuvendit, për faktin e njohur se opozita k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.990Z

Cameron Presidenti Bamir Topi garant i shtetit ligjor

Kryeministri britanik pret kreun e shtetit shqiptar i cili ndodhet ne nje vizite ne Londer Nje mesazh shume i fuqishem ka ardhur nga nje prej kancelarive me te fuqishme te botes dhe konkretisht nga zyrtari kryesor i saj. Behet fjale per Kryeministrin e Mbreterise se Bashkuar David Cameron i cili ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.678Z

Presidenti Bamir Topi: Bashkëjetesa fetare, standard i arrirë

Presidenti i Republikës, Bamir Topi, deklaroi dje, me rastin e Bajramit se "bashkëjetesa fetare është një nga standardet e arrira të shoqërisë shqiptare". Me rastin e ditës së Fitër Bajramit, Presidenti Topi vizitoi selinë e komunitetit mysliman në Tiranë, ku u prit nga kryetari i kët

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama